Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Reklama video

Piszczac: Ślubowanie pierwszaków w Połoskach (galeria)

18 października w naszej szkole odbyło się uroczyste Ślubowanie Pierwszoklasistów. Aby stać się uczniami Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Połoskach dzieci musiały zdać swój pierwszy egzamin przed rodzicami, nauczycielami i starszymi kolegami.

Pierwszoklasiści zaprezentowali swoje umiejętności z edukacji polonistycznej i matematycznej. Musieli również wykazać się sprawnością fizyczną. Nie lada wyzwaniem było rozwiązanie zagadek przygotowanych przez rodziców. Dzieci wykazały się także znajomością swojej Ojczyzny. Wszyscy uczniowie wspaniale zdali „egzamin pierwszoklasisty”.

Następnie pierwszaki uroczyście ślubowały, że będą się starać być dobrymi Polakami kochającymi swoją Ojczyznę, dobrymi uczniami i kolegami, będą dbać o dobre imię szkoły i klasy. Po złożeniu ślubowania pani dyrektor Bożena Sworczuk dokonała symbolicznego pasowania na ucznia Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Połoskach.

Na zakończenie uroczystości, zgodnie z tradycją naszej szkoły, przedstawiciele innych klas podarowali pierwszakom upominki. Niespodziankę swoim pociechom sprawili również Rodzice, którzy przygotowali dla nich słodki poczęstunek.

 

materiał: Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Połoskach
tekst i zdjęcia: Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Połoskach
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama