Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Reklama video

„Fotografia na dwa głosy” w Janowie Podlaskim (film) (galeria)

8 października w Gminnym Ośrodku Kultury w Janowie Podlaskim odbył się wernisaż wystawy fotograficznej "Fotografia na dwa głosy" autorstwa Agnieszki Rezanow oraz Artura Bieńkowskiego. Kilka dni później dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Janowie Podlaskim, Renata Kaczmarek, przeprowadziła z bohaterami wystawy rozmowę - wywiad. Całość została nagrana przez Biper TV. W materiale znajdziecie rezultaty tego przedsięwzięcia. Zapraszamy!

Wystawa prezentuje fotografie – w większości  czarno-białe, na których głównymi tematami są konie, pejzaż zarówno przyrodniczy, jak i miejski.

– To już jest druga moja wystawa w Janowie Podlaskim. Wcześniej prezentowałem fotografie kolorowe, teraz postanowiłem pokazać czarno-białe zdjęcia. Fotografia czarno-biała nie jest taka prosta, ale jest w niej dużo szlachetności. Ekspozycja, zdjęcia, jest to bardzo ważna rzecz, ale też właśnie kontakt z ludźmi jest ważny, dlatego ta wystawa, to również forma spotkania się, porozmawiania, jest to bardzo istotne, takie socjalne elementy – podkreśla Artur Bieńkowski, współautor wystawy.

– Najczęściej kadr to moment, chwila, kiedy zatrzymuje samochód, wyskakuje z auta, bo coś się fajnego dzieje. ostatnio były to na przykład gawrony na zaoranym polu – mówi o procesie twórczym Agnieszka Rezanow, współautorka wystawy. 

Wystawę oglądać można do 4 listopada 2022 roku. 

Film reportaż z wernisażu
„Fotografia na dwa głosy” w Janowie Podlaskim – YouTube

Film rozmowa Renaty Kaczmarek z Agnieszką Rezanow i Arturem Bieńkowskim
Rozmowa z Arturem Bieńkowskim i Agnieszką Rezanow| Radio Biper – YouTube

 

materiał: Radio Biper Janów Podlaski
tekst: Jakub Sowa / Leszek Niedaleki
film: Biper TV

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama