Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Swory: Powiatowe biegi przełajowe

Komunikat końcowy Finał Powiatu Bialskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych im. Tadeusza Śledzia dziewcząt i chłopców – Igrzyska Dzieci, Igrzyska Młodzieży Szkolnej, Licealiada, przeprowadzonych w dniu 6 października 2022 r. w Sworach.

Igrzyska Dzieci

Dziewczęta rocznik 2015-2014 KLASA I-II
1 miejsce –Oliwia Pietruczuk – Leśna Podlaska – 10 p.
2 m. –Weronika Jabłońska –Łomazy – 9 p.
3 m. – Zofia Filipiuk – S.P. nr 2 Biała Podlaska
4 m. – Zofia Naumiuk – Janów Podlaski – 8 p.
5 m. – Julia Cichowska – Łomazy – 7 p.
6 m. – Zyzanna Turska – Woskrzenice Duże- 6 p.
7 m. – Zuzanna Służalec – S.P. nr 2 Biała Podl.
8 m. – Emilia Czuchan – Janów Podlaski – 5 p.
9. m. – Natalia Kaczmarczyk – Sławacinek Stary – 4 p.
10 m. – Dagmara Jagodzińska – Janów Podlaski – 3 p.
11 m. – Anita Pakaluk – Wisznice- 2 p.
12 m. – Malwina Dzida – Swory – 1 p.
13 m. – Maja Seremak – S.P.9 Biała Podl.
14 m.- Aleksandra Sawczuk –Swory
15 m. – Lena Okseniuk – Janów Podlaski
16 m. – Michalina Kożuchowska – Łomazy
17 m.- Julia Adamowska – Swory
18 m. – Nikola Szyc –Swory
19 m. – Alicja Król – Janów Podl.
20 m. – Aleksandra Barańczuk – Swory
21 m. – Lena Kur – Swory
22 m. –Milena Hordejuk –Leśna Podlaska
23 m. – Sofiya Kuzmich – Sławacinek Stary
24 m. – Kornelia Bechta – Janów Podlaski
25 m. – Julia Zalewska – Janów Podl.
26 m. – Hanna Kasjaniuk – Swory
27 m. – Marcelina Naumiuk –Swory
28 m. – Hanna Olczak- Kalicka – Janów Podl.

Chłopcy rocznik 2015-2014 KLASA I-II
1 miejsce – Paweł Kaczanowicz – Piszczac – 10 p.
2 m. – Adam Chruściel – S.P. nr 3 Międzyrzec Podl. – 9 p.
3 m.- Grzegorz Parafiniuk – Piszczac – 8 p.
4 m. – Kazimierz Szczepaniuk – Sławacinek Stary – 7 p.
5 m. – Jakub Kamiński – Sławacinek Stary – 6 p.
6 m. – Dawid Pisaruk – Janów Podlaski – 5 p.
7 m.- Kamil Foryt – Leśna Podl. – 4 p.
8 m. – Aleksander Wawryniuk – Janów Podl. – 3 p.
9 m. – Mikołaj Rzymowski –Zalesie – 2 p.
10 m. – Jan Łukijaniuk – Janów Podl. – 1 p.
11 m. – Fiulip Żuk – Zalesie
12 m .- Jakub Kaczmarczyk – Sławacinek Stary
13 m. –Marcel Kozik – Woskrzenice Duże
14 m. – Mikołaj Wertejuk – Wisznice
15 m. – Arton Oszumiak – S.P. nr 3 Międzyrzec Podl.
16 m. – Igor Sacharuk – Drelów
17 m. – Krystian Gurynowicz – Łomazy
18 m. – Hubert Muzal – Woskrzenice Duże
19 m. – Filip Maleńczyk –Swory
20 m. – Piotr Kruk – Janów Podlaski
21 m. – Tobiasz Hodun – Swory
22 m. – Borys Semeniuk – Drelów
23 m. – Jan Wawryniuk – Janów Pold.
24 m. – Tomasz Widłak – Swory
25 m. – Leon Tarasiuk – Styrzyniec
26 m. – Jakub Śledź – S.P. nr3 Międzyrzec Poldl.
27 m. – Damian Dzida – Swory
28 m. – Antoni Słonecki – S.P. nr 3 Międzyrzec Podl.
29 m. – Wiktor Wronka -Swory
30 m. – Michał Sawczuk – Swory
31 m. – Gabriel Jarząbkowski – Janów Podl.
32 m. – Stanisław Kościuczuk – Janów Podl.

Dziewczęta rocznik 2013-2012 KLASA III-IV
1 miejsce – Aleksandra Grochowska – Swory – 10 p.
2 m. – Nikola Zasiuk – S.P. nr 1 Terespol – 9 p.
3 m. – Weronika Jaszczuk – Swory – 8 p.
4 m. – Wiktoria Chruściel – S.P. nr 3 Międzyrzec Podl. – 7 p.
5 m. – Karolina Mikołajuk – S.P. nr 2 Terespol – 6 p.
6 m. – Kaja Sobechowicz – Łomazy – 5 p.
7 m. – Sofia Tymoszuk – Rogoźnica – 4 p.
8 m. – Julia Łukianiuk – Janów Podl. – 3 p.
9 m. – Anastazja Wołosowicz – Łomazy – 2 p.
10 m. – Michalina Włodarczyk – S.P. nr 3 Międzyrzec Podl. – 1 p.
11 m. – Natalia Sworczuk – Dołha
12 m. – Zofia Grochowska – Swory
13 m. – Pola Pocztarska – S.P. nr 3 Międzyrzec Podl.
14 m. – Zuzanna Rozpotyńska – S.P. nr 9 Biała Podl.
15 m. – Roksana Prochera – S.P. nr 3 Międzyrzec Podl.
16 m. – Helena Klimek – S.P. nr 9 Biała Podl.
17 m. – Nicola Szwecow – Wólka Dobryńska
18 m. – Marta Idzikowska – S.P. nr 3 Międzyrzec Podl.
19 m. – Julia Bołba – S.P. nr 3 Międzyrzec Podl.
20 m. – Kamila Wróbel – S.P. nr 3 Międzyrzec Podl.
21 m. – Izabela Sawczuk – Sławacinek Stary
22 m. – Amelia Centkowska – Janów Podl.
23 m. – Gabriela Gromadzka – Swory
24 m. – Klaudia Kocińska – S.P. nr 3 Międzyrzec Podl.
25 m. – Jagoda Stefaniuk – S.P. nr 3 Międzyrzec Podl.
26 m. – Elena Zykaua – S.P. nr 9 Biała Podl.
27 m. – Anastazja Wojsiat – Swory
28 m. – Wiktoria Tymoszuk – S.P. nr 3 Międzyrzec Podl.
29 m. – Anna Michaluk – Janów Podl.
30 m. – Sandra Folusz – Sławacinek Stary
31 m. – Anna Andrzejuk – Janów Podl.
32 m. – Gabriela Stefaniuk – S.P. nr 3 Międzyrzec Podl.
33 m. – Oliwia Cep – S.P. nr 3 Międzyrzec Podl.
34 m. – Natalia Oleszczuk – Janów Podl.
35 m. – Alicja Maksymiuk – Drelów
36 m. – Małgorzata Nitek – S.P. nr 9 Biała Podl.
37 m. – Lena Wnukowicz – S.P. nr 3 Międzyrzec Podl.
38 m. – Sylwia Gromadzka – Swory
39 m. – Zuzanna Olczak- Kalicka – Janów Podl.
40 m. – Róża Zakrzewska – S.P. nr 9 Biała Podl.
41 m. – Diana Ryzhuk – Rogoźnica
42 m. – Maja Petruczenko – S.P. nr 3 Międzyrzec Podl.
43 m. – Weronika Weremczuk – Dołha
44 m. – Malwina Gierełło –Dołha
45 m. – Zuzanna Zubek – S.P. nr 9 Biała Podl.

Chłopcy rocznik 2013-2012 KLASA III-IV
1 miejsce – Adrian Ostapowicz – Łomazy – 10 p.
2 m. – Miłosz Zając – Łomazy – 9 p.
3 m. – Jakub Korszeń – Łomazy – 8 p.
4 m. – Filip Marczuk – Janów Podl. – 7 p.
5 m. – Marceli Hryciuk – Janów Podl. – 6 p.
6 m. – Filip Charczuk – S.P. nr 3 Międzyrzec Podl. – 5 p.
7 m. – Franciszek Ratajczyk – Wólka Dobryńska – 4 p.
8 m. – Andrzej Telaczyński – Łomazy – 3 p.
9 m. – Robert Najdyhor – Łomazy – 2 p.
10 m. – Adam Lesiuk – Woskrzenice Duże – 1 p.
11 m. – Piotr Szymanek – Łomazy
12 m. – Aleksander Służalec- S.P. nr 9 Biała Podl.
13 m. – Wojtek Seremak – S.P. nr 9 Biała Podl.
14 m. – Franciszek Kazimieruk – S.P. nr 3 Międzyrzec Podl.
15 m. – Jan Cegłowski – Wisznice
16 m. – Michała Daniluk – Zalesie
17 m. – Filip Żuk – S.P. nr 1 Terespol
18 m. – Adrian Dzida – Swory
19 m. – Patryk Kaliszuk – Drelów
20 m. – Bartłomiej Korolczuk – Janów Podl.
21 m. – Krystian Kuzawski – Zalesie
22 m. – Tobiasz Kowalski – Rogoźnica
23 m. – Patryk Czuchan – Janów Podl.
24 m. – Stanisław Mikiciuk – Swory
25 m. – Maksymilian Owerko – Janów Podl.
26 m. – Szymon Stawinoga – Wisznice
27 m. – Marcel Łosicki – S.P. nr 3 Międzyrzec Podl.
28 m. – Krzysztof Brela – S.P. nr 1 Terespol
29 m. – Konrad Krymski – Zalesie
30 m. – Bartosz Brzozowski – S.P. nr 3 Międzyrzec Podl.
31 m. – Michał Bartczak – Janów Podl.
32 m. – Szymon Bielecki – Zalesie
33 m. – Maciej Przyłucki – Łomazy
34 m. – Dawid Bożedajek – S.P. nr 3 Międzyrzec Podl.
35 m. – Marcel Filipiuk – Woskrzenice Duże
36 m. – Bartłomiej Doroszuk – Woskrzenice Duże
37 m. – Kamil Adamowski – Swory
38 m. – Mikołaj Pacyna – Zalesie
39 m. – Maciej Gromadzki – Swory
40 m. – Adam Sawczuk – Swory
41 m. – Kacper Wojsiat – Swory
42 m. – Kacper Kolenda- Piszczac
43 m. – Tomasz Kowalski – Rogoźnica
44 m. – Szymon Jóźwiak – Swory
45 m. – Sebastian Wilk – S.P. nr 9 Biała Podl.
46 m . – Gabriel Chutny – Swory
47 m. – Adrian Lesiuk – S.P. nr 3 Międzyrzec Podl.
48 m. – Mikołaj Sakowicz – S.P. nr 3 Międzyrzec Podl.
49 m. – Karol Sęczyk – Swory
50 m. – Paweł Kuć – Swory
51 m. Artur Michalczuk – Swory

Dziewczęta rocznik 2011 KLASA V
1 miejsce – Kinga Zaśkiewicz – Leśna Podl. -10 p.
2 m. – Aniela Chiluk – S.P. nr 1 Terespol – 9 p.
3 m. – Milena Pikuła – Piszczac – 8 p.
4 m. – Karolina Zalewska – Janów Podl. – 7 p.
5 m. – Aleksandra Turska – Woskrzenice Duże – 6 p.
6 m. – Martyna Makarewicz – Janów Podl. – 5 p.
7 m. – Zofia Kożuchowska – Piszczac – 4 p.
8 m. – Karolina Scecewicz – Piszczac – 3 p.
9 m. – Zuzanna Kurowska – Piszczac – 2 p.
10 m. – Aleksandra Rendziak – 1 p.
11 m. – Maja Sebastjaniuk – S.P. nr 1 Terespol
12 m. – Nicola Lecyk – S.P. nr 2 Międzyrzec Podl.
13 m. – Aleksandra Ksieniewicz – Janów Podl.
14 m. – Nikola Kozik – Woskrzenice Duże
15 m. – Zuzanna Stefaniuk – S.P. nr 3 Międzyrzec Podl.
16 m. – Zuzanna Przybylska – Janów Podl.
17 m. – Zuzanna Panasiuk – S.P. nr 2 Międzyrzec Podl.
18 m. – Blanka Sekuła – Leśna Podl.
19 m. – Julia Siłaczuk – Swory
20 m. – Julia Bilicz – Janów Podl.
21 m. – Michalina Hodun – Swory
22 m. – Barbara Kośla-Lelek – Rogoźnica
23 m. – Karina Barczuk – Rogoźnica
24 m. – Kamila Koczkodaj – Swory
25 m. – Maria Kopacz – Zalesie

Chłopcy rocznik 2011 KLASA V
1 miejsce – Franciszek Kondraciuk –Piszczac 10 p.
2 m. – Julian Mikulski – Leśna Podl. – 9 p.
3 m. – Maksymilian Kuźnicki – S.P. nr 1 Terespol – 8 p.
4 m. – Dawid Romaniuk – S.P. nr 1 Terespol – 7 p.
5 m. – Mikołaj Cuch – Sławacinek Stary – 6 p.
6 m. – Filip Janczuk – Janów Podl. – 5 p.
7 m. – Jakub Koszołko – Woskrzenice Duże – 4 p.
8 m. – Eryk Steć –S.P. nr 1 Terespol – 3 p.
9 m. – Mksymilian Cap – S.P. nr 3 Międzyrzec Podl. – 2 p.
10 m. – Jakub Filipiuk – Leśna Podl. – 1 p.
11 m. – Szymon Kredens – Piszczac
12 m. – Filip Fitulski – S.P. nr 2 Międzyrzec Podl.
13 m. – Aleksander Wysokiński – S.P. nr 3 Międzyrzec Podl.
14 m. – Szymon Marczewski – S.P. nr 1 Terespol
15 m. – Hubert Hubczyk – Piszczac
16 m. – Oliwier Chutny – Swory
17 m. – Piotr Wójcicki – Rogoźnica
18 m. – Antoni Pietruczuk – Piszczac
19 m. – Szymon Paszkiewicz – Woskrzenice Duże
20 m. – Filip Monastyrski – Styrzyniec
21 m. – Kacper Denisiuk – Leśna Podl.
22 m. – Marcel Przybylski – Janów Podl.
23 m. – Michał Dyrdowski – Łomazy
24 m. – Patryk Łobacz – S.P. nr 2 Międzyrzec Podl.
25 m. – Gabriel Sacewicz – Wólka Dobryńska
26 m. – Jan Hawryluk – Leśna Podl.
27 m. – Dawid Stasiewicz – S.P. nr 3 Międzyrzec Podl.
28 m. – Szymom Sawczuk – Rogoźnica
29 m. – Łukasz Oleksiuk – Rogoźnica
30 m. – Antoni Owczaruk – Piszczac
31 m. – Wojciech Biernacki – Piszczac
32 m. – Paweł Ochijewicz – Sławacinek Stary
33 m. – Maciej ? – Sławacinek Stary
34 m. – Marcin Olesiejuk – Swory
35 m. – Aleksander Tarasiuk – Styrzyniec
36 m. – Szymon Turyk – Dołha
37 m. – Karol Okniński – S.P. nr 2 Międzyrzec Podl.
38 m. – Michał Winiewski – Styrzyniec
39 m. – Bartłomiej Klimkiewicz – Zalesie
40 m. – Maciej Serafinowicz – Dołha
41 m. – Mateusz Szwarek – S.P. nr 2 Międzyrzec Podl.
42 m. – Krzysztof Parafiniuk – Piszcac
43 m. – Wojciech Siłaczuk – Swory
44 m. – Wojciech Olszewski – Swory
45 m. – Dawid Gromadzki – Swory

 

Dziewczęta rocznik 2010 KLASA VI
1 miejsce – Lena Machnowska – S.P. nr 1 Terespol 10 p.
2 m. – Magdalena Chustecka – Wisznice – 9 p.
3 m. – Karolina Grochowska – Swory – 8 p.
4 m. – Izabela Łaska – Łomazy – 7 p.
5 m. – Alicja Domańska – S.P. nr 3 Międzyrzec Podl. – 6 p.
6 m. – Alicja Brodawka – S.P. nr 3 Międzyrzec Podl. – 5 p.
7 m. – Ivanna Ryzhuk – Rogoźnica – 4 p.
8 m. – Agnieszka Benich – S.P. nr 1 Terespol – 3 p.
9m. – Magdalena Matusiewicz – Swory – 2 p.
10 m. – Victoria Książak – Stuyrzyniec – 1 p.
11 m. – Julia Nowosielska – S.P. nr 3 Międzyrzec Podl.
12 m. – Blanka Gromadzka- Swory
13 m. – Maria Kroszka – Swory

Chłopcy rocznik 2010 KLASA VI
1 miejsce – Sebastian Krekora – Swory – 10 p.
2 m. – Jakub Żukowski – Piszczac – 9 p.
3 m. – Maksymilian Wysokiński – S.P. nr 3 Międzyrzec Podl. 8 p.
4 m. – Łukasz Kajka – Woskrzenice Duże – 7 p.
5 m. – Marek Malinowski – Drelów – 6 p.
6 m. – Gabriel Wawryniuk – Janów Podl. – 5 p.
7 m. – Igor Romaniuk – Janów Podl. – 4 p.
8 m. – Jan Szyc – Woskrzenice Duże – 3 p.
9 m. – Maciej Nestoruk – Rogoźnica – 2 p.
10 m. – Filip Lubiejewski – S.P. nr 3 Międzyrzec Podl. – 1 p.
11 m. – Paweł Zanieweicz – Dołha
12 m. – Dawid Jaszczuk – Swory
13 m. – Jakub Siłuszyk
14 m. – Marcel Pikacz – Janów Podl.
15 m. – Jakub Szeląg – S.P. nr 1 Teespol
16 m. – Jakub Machnowski – S.P. nr 1 Terespol
17 m. – Jakub Panasiuk – Janów Podl.
18 m. – Dawid Andrusiuk – Sławacinek Stary
19 m. – Krzysztof Gołębiowski – S.P. nr 1 Terespol
20 m. – Fabian Dzida – Swory
21 m. – Bartłomiej Baczkura – Swory
22 m. – Piotr Burlikowski – Wólka Dobryńska
23 m. – Jakub Smal – Dołha
24 m. – Artur Osiejuk – Rogoźnica
25 m. – Artem Turovets – Rogoźnica
26 m. – Błażej Giereło – Swory
27 m. – Gabriel Łosicki – S.P. nr 3 Międzyrzec Podl.
28 m. – Krystian Mazurek – S.P. nr 3 Międzyrzec Podl.
29 m. – Bartosz Iwaniuk – Sławacinek Stary
30 m. – Wojciech Gnatowicz – Piszczac
31 m. – Adrian Zacharuk – Rogoźnica
32 m. – Kamil Kołodziej – S.P. nr 3 Międzyrzec Podl.
33 m. – Miłosz Kozłowiec – Dołha

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Dziewczęta rocznik 2009-2008 KLASA VII-VIII
1 miejsce – Amelia Czuchan – Janów Podl. – 10 p.
2 m. – Weronika Olichwiruk – Piszczac – 9 p.
3 m. – Marcelina Daniluk – Wólka Plebańska – 8 p.
4 m. – Justyna Kaczanowicz –Piszczac – 7 p.
5 m. – Ewelina Ostapiuk – Janów Podl. – 6 p.
6 m. – Justyna Sacharczuk – Wisznice – 5 p.
7 m. – Blanka Najdyhor – Piszczac – 4 p.
8 m. – Magdalena Lesiuk – Rogoźnica – 3p.
9 m. – Amelia Koślacz – Rogoźnica – 2 p.
10 m. – Lena Gdula – Piszczac – 1 p.
11 m. – Marharyta Ryzhuk – Rogoźnica
12 m. – Julia Witkowicz – S.P. nr 1 Terespol
13 m. – Karolina Tymoszuk – S.P. nr 3 Międzyrzec Podl.
14 m. – Maja Dąbrowska – S.P. nr 1 Terespol
15 m. – Ewa Stefaniuk – S.P. nr 3 Międzyrzec Podl.
16 m. – Dorota Kuźmiuk – S.P. nr 2 Międzyrzec Podl.
17 m. – Milena Szyndler – S.P. nr 2 Międzyrzec Podl.
18 m. – Oliwia Gadacsi – S.P. nr 3 Międzyrzec Podl.
19 m. – Anna Horova – Rogoźnica
20 m. – Zuzanna Rypińska – Rogoźnica
21 m. – Nina Babych – S.P. nr 3 Międzyrzec Podl.
22 m. – Zuzanna Parafiniuk – S.P. nr 3 Międzyrzec Podl.
23 m. – Amina Peholkina – S.P. nr 3 Międzyrzec Podl.
24 m. – Anastasiia Horova – Rogoźnica
25 m. – Urszula Melaniuk – Swory
26 m. – Zuzanna Mikiciuk – Swory
27 m. – Kamila Brankiewicz – S.P. nr 2 Międzyrzec Podl.
28 m. – Julia Wiśniewska – S.P. nr 2 Międzyrzec Podl.
29 m. – Janina Domańska – S.P. nr 2 Międzyrzec Podl.
30 m. – Natalia Węgrzyniak – Rogoźnica
31 m. – Lena Wasilewska – S.P. nr 2 Międzyrzec Podl.

Chłopcy rocznik 2009 – 2008 KLASA VII-VIII
1 miejsce –Maciej Kajka – Janów Podl. – 10 p.
2 m. – Michał Grochowski – Swory – 9 p.
3 m. – Michał Michaluk – Rogoźnica – 8 p.
4 m. – Piotr Trochym – Woskrzenice Duże – 7 p.
5 m. – Szymon Lewczuk – S.P. nr 1 Terespol – 6 p.
6 m. – Michał Różnowicz – Wisznice – 5 p.
7 m. – Mikołaj Urbańczuk – Janów Podl. – 4 p.
8 m. – Mikołaj Abramowski – Janów Podl. -3 p.
9 m. – Daniel Szczygieł – S.P. nr 1 Terespol – 2 p.
10 m. – Krystian Kołodziejczak – Piszczac – 1 p.
11 m. – Eryk Kolenda – Piszczac
12 m. – Kovalov Danil – S.P. nr 3 Międzyrzec Podl.
13 m. – Emil Sosnowski – S.P. nr 3 Międzyrzec Podl.
14 m. – Michał Kozłowski – S.P. nr 1 Terespol
15 m. – Kacper Hryciuk – Janów Podl.
16 m. – Hubert Leszczuk – S.P. nr 2 Międzyrzec Podl.
17 m . – Marcel Borodijuk – Sławacinek Stary
18 m. – Radosław Tomczuk – Wisznice
19 m. – Bartłomiej Szutko – Swory
20 m. – Mateusz Łukaszuk – Piszczac
21 m. – Bartosz Pietruk – S.P. nr 3 Międzyrzec Podl.
22 m. – Kamil Pykało – Zalesie
23 m. – Hubert Kuchnio – Wólka Dobryńska
24 m. – Łukasz Siłaczuk – Swory
25 m. – Bartosz Michalak – Piszczac
26 m. – Kacper Antoniak – S.P. nr 2 Międzyrzec Podl.
27 m. – Kevin Mollo – Sławacinek Stary
28 m. – Paweł Hubczuk – Piszczac
29 m . – Wojciech Goławski – S.P. nr 2 Międzyrzec Podl.
30 m. – Piotr Hajczuk – S.P. nr 2 Międzyrzec Podl.
31 m. – Bartek Majczyna – S.P. nr 3 Międzyrzec Podl.
32 m. – Paweł Krasucki – Swory
33 m. – Szymon Trochymiuk – Rogoźnica
34 m. – Maciej Piotrowicz – Swory
35 m. – Karol Charczuk – S.P. nr 3 Międzyrzec Podl.
36 m. – Karol Majczyna – S.P. nr 3 Międzyrzec Podl.
37 m. – Damian Andrusiuk – Sławacinek Stary
38 m. – Wojciech Sawczuk – Swory
39 m. – Patryk Smarzewski – Swory
40 m. – Adrian Tywoniuk – S.P. nr 3 Międzyrzec Podl.
41 m. – Marcel Lubański – Sławacinek Stary
42 m. – Karol Jankowski – Sławacinek Stary
43 m. – Gabriel Mazurek – S.P. nr 3 Międzyrzec Podl.
44 m. – Tymoteusz Melaniuk – Swory
45 m. – Szymon Kasjaniuk – Swory
46 m. – Mateusz Szydłowski

Licealiada

Dziewczęta rocznik 2007 i starsze
1 miejsce – Klaudia Osipiuk – L.O. Wisznice – 10 p.
2 m. – Iga Arseniuk – A.L.O. Terespol – 9 p.
3 m. – Aleksandra Żukowska – A.L.O. Terespol – 8 p.
4 m. – Maria Michalczuk – A.L.O. Terespol – 7 p.
5 m. – Julia Chilińska – S.P. Piszczac – 6 p.

Chłopcy rocznik 2007-2006 KLASA I-II
1 miejsce – Jakub Józefczuk – L.O. Wisznice

Chłopcy rocznik 2005 i starsi
1 miejsce – Kacper Krzeczkowski – L.O. Wisznice


materiał: Bialski Szkolny Związek Sportowy
tekst i zdjęcia: Stanisław Polaczuk Bialski Szkolny Związek Sportowy
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama