Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Kryminałki: Wybuch butli z gazem w Białej Podlaskiej. Poparzenia dwóch osób

Biała Podlaska: Wybuch butli gazowej. Poparzenia dwóch osób. // Biała Podlaska: Fałszywy link. Kradzież 700 zł z konta. // Biała Podlaska: Kradzież portfela w jednym z lokali. // Jakówki: Fałszywy link. Kradzież 800 zł z konta. // Biała Podlaska: Fałszywy link. Kradzież 1300 zł z konta. // Zaczopki: Włamanie. Kradzież kosy, telewizora, pilarki. // Międzyrzec Podlaski: Uszkodzenie ogrodzenia posesji. // Żeszczynka: 63 letni nietrzeźwy kierowca ciągnika. Dodatkowo z cofniętymi uprawnieniami. // Biała Podlaska: Przejęcie profilu społecznościowego. Wysłanie fałszywych informacji z prośbą o kody BLIK. Strata 1000 zł. // Krzewica: Włamanie do garażu. Kradzież prostownika i 200 litrów ropy. // Biała Podlaska: Skradziono samochód z parkingu przy Terebelskiej. // Szóstka: Wyłudzenie pieniędzy podczas transakcji sprzedaży kompresora. // Biała Podlaska: Fałszywy link. Kradzież 1000 zł z konta. // Biała Podlaska: Uszkodzenie 4. opon w samochodzie KIA.

28.09.2022r. BIAŁA PODALSKA,
Z nieznanej przyczyny, w budynku mieszkalnym, w pomieszczeniu kuchni, doszło do wybuchu butli gazowej, w wyniku czego doszło do poparzeń ciała dwojga mieszkańców. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

26.09.2022r. BIAŁA PODLASKA,
Za pośrednictwem Internetu, n/n sprawca, działając w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, wysyłając fałszywy link do weryfikacji płatności na portalu ogłoszeniowym, bez upoważnienia wpłynął na automatyczne przetwarzanie danych informatycznych w wyniku czego dokonał nieautoryzowanych przelewów na łączną kwotę 700 zł na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

01.10.2022r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieustalony sprawca, działając w celu osiągnięcia korzyści materialnej, w jednym z bialskich lokali, dokonał przywłaszczenia pozostawionego portfela z zawartością pieniędzy i dokumentów na szkodę mieszkanki. gm. Leśna Podlaska. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

01.10.2022r. JAKÓWKI,
Za pośrednictwem sieci internetowej n/n sprawca, działając w celu osiągniecia korzyści majątkowej, wysyłając fałszywy link do weryfikacji płatności na komunikatorze, bez upoważnienia wpłynął na automatyczne przetwarzanie danych informatycznych, przez co uzyskał dostęp do rachunku bankowego mieszkańca gm. Janów Podlaski, a następnie dokonał nieautoryzowanej transakcji na kwotę 800 zł. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

01.10.2022r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca działając w celu osiągnięcia korzyści majątkowej wysyłając fałszywa wiadomość do weryfikacji płatności na portalu ogłoszeniowym, bez upoważnienia wpłynął na automatyczne przetwarzanie danych informatycznych na koncie bankowym, w wyniku czego dokonał nieautoryzowanej transakcji na kwotę ponad 1300 zł na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

29.09.2022r. ZACZOPKI,
Nieznany sprawca dokonał włamania do niezamieszkałego budynku skąd dokonał kradzieży kosy spalinowej, telewizora, pilarki spalinowej na szkodę mieszkańca gm. Rokitno. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski.

30.09.2022r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, 
N/n sprawca, dokonał umyślnego uszkodzenia części ogrodzenia posesji na szkodę mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski/KMP Biała Podlaska.

30.09.2022r. ok. godz. 12:30 ŻESZCZYNKA, 
Funkcjonariusze PP Sławatycze zatrzymali do kontroli drogowej 63-letniego mieszkańca gm. Sosnówka, który pomimo cofnięcia uprawnień do kierowania, kierował ciągnikiem rolniczym m-ki Ursus znajdując się w stanie nietrzeźwości wynoszącym 1,4 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

29.09.2022r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieustalony sprawca, działając w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, bez upoważnienia, wpłynął na automatyczne przetwarzania danych informatycznych na portalu społecznościowym, użytkowanym przez mieszkankę miasta, gdzie po pokonaniu zabezpieczenia hasła i przejęciu konta wymienionej, przesłał do 21 jej znajomych prośbę o przesłanie nr BLIK, co będąc wprowadzona w błąd co do faktycznej tożsamości osoby jedna ze znajomych przesłała 5 numerów Blik, które umożliwiły sprawcy pobranie z jej rachunku bankowego w nieustalonym miejscu łącznej kwoty 1000 zł. na jej szkodę. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

29.09.2022r. KRZEWICA,
N/n sprawca włamał się do wnętrza garażu, skąd skradł prostownik samochodowy oraz około 200 litrów oleju napędowego na szkodę mieszkańca gminy Międzyrzec Podlaski. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

03.10.2022 BIAŁA PODLASKA, ul. Terebelska,
N/n sprawca dokonał kradzieży samochodu osobowego marki Volkswagen rok produkcji 1990 na szkodę mieszkańca Białej Podl. zaparkowanego na niestrzeżonym parkingu. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

03.10.2022 SZÓSTKA
Nieustalony sprawca w celu osiągnięcia korzyści majątkowej wyłudził od mieszkańca gminy Międzyrzec Podlaski zapłatę za kompresor, wprowadzając go w błąd co do zamiaru sprzedaży oferowanego urządzenia poprzez wykorzystanie do tego celu do witryny internetowej fałszywego sklepu. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

03.10.2022 BIAŁA PODLASKA
N/n sprawca, bez upoważnienia, wpłynął na automatyczne przetwarzanie danych informatycznych w wyniku czego z rachunku pokrzywdzonego mieszkańca Białej Podlaskiej dokonał trzech nieuprawnionych transakcji w łącznej kwocie 1.000 zł z bankomatu w Warszawie. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

03.10.2022 BIAŁA PODLASKA
N/n sprawca dokonał uszkodzenia 4 szt. opon w samochodzie marki Kia poprzez ich przecięcie na szkodę mieszkanki Białej Podl. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama