Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Kalejdoskop Funduszu Sołeckiego Gminy Biała Podlaska: Cicibór Mały

Cicibór Mały. 125 mieszkańców na dzień 21 września 2022 roku. Świetlica wiejska dzięki Funduszom Sołeckim nabiera blasku. W tej miejscowości przykład i podpowiedź. Stowarzyszenia i fundacje szukają lokum? Tutaj do świetlicy wprowadził się Bialski Batalion.

Cicibór Mały. (125 mieszkańców na dzień 21. września 2022r)
Ostatnie lata to sukcesywne inwestowanie w miejscową świetlicę wiejską. W tym roku za ponad 16. tys zł zaplanowano doposażenie świetlicy. Obiekt stał się już na tyle wygodny i komfortowy, że od tego roku to w nim siedzibę znalazł Bialski Batalion Polskich Drużyn Strzeleckich im. ks. gen. Stanisława Brzóski.

Największa gmina Powiatu Bialskiego. Obecnie liczy prawie 15. tysięcy mieszkańców. Okala wianuszkiem miasto Biała Podlaska. Ma też jeden z największych budżetów gminnych – w tym roku po ostatnich aktualizacjach dochody sięgają kwoty 72 mln zł, wydatki prawie 83 mln zł. Mowa o Gminie Biała Podlaska. To 41. sołectw i miejscowości i w każdej z nich zaplanowano i realizuje się zadania inwestycyjne w ramach budżetu gminy i Funduszu Sołeckiego (FS) na rok 2022. Właśnie FS postanowiliśmy poświęcić nieco uwagi. Oto najciekawsze z zaplanowanych i realizowanych w tym roku przedsięwzięć w ramach sołeckich pieniędzy. W roku 2022 cały FS w Gminie Biała Podlaska ma wartość ponad 1 mln zł.

Świetlica wiejska w Ciciborze Małym z nowymi lokatorami – najemcami

 

materiał: Radio Biper Biała Podlaska
tekst, zdjęcia i opracowanie: Leszek Niedaleki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama