Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Koncert i potańcówka z Małą Orkiestrą Dancingową w amfiteatrze (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 17 września 2022
, godz. 18:00
W sobotę 17 września o godzinie 18:00 w bialskim amfiteatrze wystąpi Mała Orkiestra Dancingowa. Na koncert i potańcówkę zapraszają dyrektor Zespołu Szkół Muzycznych I i II Stopnia im. Fryderyka Chopina w Białej Podlaskiej oraz Dyrektor Generalny De Heus Polska. 

Mała Orkiestra Dancingowa gra wczesny polski pop, bez nostalgii rekonstruując dźwięki ukryte pod szumem starej płyty. Dwunastoosobowy skład wykonuje muzykę dwudziestolecia międzywojennego zgodnie z duchem czasów, z której pochodzi. Korzystając z oryginalnych nagrań, orkiestra przygotowuje aranżacje utworów w takiej postaci, w jakiej zostały skomponowane i wykonuje je zachowując wierność stylowi. Orkiestrę regularnie można spotkać w warszawskim klubie SPATiF. To właśnie tutaj od 2017 roku warszawiacy specjalnie przychodzą na imprezy Małej Orkiestry Dancingowej.

Każda impreza z tym znakomitym zespołem to niezapomniany wieczór. Tym bardziej, że już od pierwszych taktów „Grają tak, że trudno się nie poderwać do kolejnych fokstrotów i tang, muzycy uwypuklają bowiem taneczny element tego repertuaru i przypominają do czego (przede wszystkim) służył on przed osiemdziesięcioma laty.” – Gazeta Magnetofonowa.

Wstęp wolny. 

Źródło / plakat: Zespół Szkół Muzycznych I i II Stopnia im. Fryderyka Chopina w Białej Podlaskiej

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama