Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Kryminałki: Pożar drewnianego tartaku. Zniszczeniu uległo wyposażenie – urządzenia i maszyny

Zalesie: 34 letni nietrzeźwy kierowca TIRa. // Chotyłów: Mieszkanka oszukana na portalu społecznościowym podczas transakcji zakupu telefonu komórkowego. // Biała Podlaska: Próba oszustwa i kradzieży metodą "na policjanta". // Biała Podlaska: 46 letni nietrzeźwy kierowca. // Zalesie: Pożar drewnianej stodoły zaadoptowanej na tartak. Spore straty materiale i w sprzęcie.

05.09.2022r. ZALESIE, ul. Warszawska 
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP Biała Podlaska zatrzymali do kontroli drogowej 34-letniego obywatela Białorusi, który kierował samochodem ciężarowym m-ki DAF znajdując się w stanie nietrzeźwości: 0.52 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

31.08.2022r. CHOTYŁÓW,
Nieznany sprawca w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadził mieszkankę gm. Piszczac, do niekorzystnego rozporządzenia pieniędzmi, które pokrzywdzona wpłaciła na wskazane konto bankowe w trakcie realizacji czynności związanych z zakupem telefonu komórkowego za pośrednictwem portalu społecznościowego. Pomimo wielokrotnych prób kontaktu nie otrzymała zakupionej rzeczy ani zwrotu pieniędzy. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

06.09.2022r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany mężczyzna podający się za policjanta wraz z innymi nieustalonymi osobami usiłowali doprowadzić 68-letnią mieszkankę miasta, do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w ten sposób, że informował ją, że jej oszczędności są zagrożone nakłaniając do wypłaty z banku wszystkich oszczędności, a następnie wykonania na poczcie dwóch przelewów po 15.000 zł każdy. Z uwagi na to, że zawiadamiająca w trakcie kontynuowanej rozmowy z mężczyzną podającym się za prokuratora nabrała podejrzeń co do wiarygodności rozmówców zdecydowała się przyjść na komendę Policji. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

06.09.2022r. BIAŁA PODLASKA, ul. Janowska 
Funkcjonariusze WRD KMP Biała Podlaska zatrzymali do kontroli drogowej samochód m-ki Opel, którym kierował 46-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej, będąc w stanie nietrzeźwości: 2,6 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

06.09.2022r. gm. Zalesie
Z nieustalonych dotychczas przyczyn doszło do pożaru drewnianej stodoły zaadoptowanej na tartak, w wyniku którego spaleniu uległ wózek widłowy, piła tartaczna z prowadnicą oraz inne przedmioty na szkodę mieszkańca gm. Zalesie. Pożar nie zagrażał życiu ani zdrowiu wielu osób oraz mieniu wielkich rozmiarów. Wstępne ustalenia wskazują, że przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

 

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama