Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Reklama video

Gmina przystąpiła do oceny wpływu na środowisko farmy fotowoltaicznej w Kaliłowie

Urząd Gminy Biała Podlaska poinformował w dniu 5 lipca o przystąpieniu do przeprowadzenia oceny oddziaływania na środowisko przedsięwzięcia polegającego na budowie farmy fotowoltaicznej o mocy do 50 MW wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną oraz magazynem energii na działce nr 272/5, położonej w Kaliłowie. Zainteresowane tą kwestią osoby mogą zapoznać się z niezbędną dokumentacją sprawy oraz składać uwagi i wnioski.

Przedmiotem decyzji, która ma zostać wydana w sprawie jest ustalenie środowiskowych uwarunkowań dla przedsięwzięcia. Organem właściwym do dokonania uzgodnienia jest Regionalny Dyrektor Ochrony Środowiska w Lublinie, natomiast organem właściwym do wydania opinii jest Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Białej Podlaskiej.

Zainteresowane osoby mogą zapoznać się z niezbędną dokumentacją sprawy oraz składać uwagi i wnioski w formie pisemnej, ustnej do protokołu oraz za pomocą poczty elektronicznej na adres: gmina@bialapodl.pl, w terminie 30 dni, tj. od dnia 01.08.2022 r. do dnia 30.08.2022 r. w siedzibie Urzędu Gminy Biała Podlaska, pok. 8, w godzinach pracy urzędu, tj.: poniedziałek, wtorek, środa, piątek w godz. 7.30 – 15.30, czwartek w godz. 8.00 – 16.00.

Organem właściwym do wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach oraz rozpatrzenia zgłoszonych uwag i wniosków jest Wójt Gminy Biała Podlaska.

 

materiał: UG Biała Podlaska
opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama