Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Kryminałki: Wypadek podczas wyprzedzania

Wczoraj po godzinie 19.00 w miejscowości Styrzyniec kierujący seatem zderzył się z drugą osobówką. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 20-latek podczas wyprzedzania audi doprowadził do zepchnięcia go z drogi i zderzenia pojazdów. W wyniku wypadku do szpitala trafiło 7 osób. Apelujemy o rozwagę na drodze!

Do wypadku doszło wczoraj po godzinie 19.00 na krajowej dwójce w miejscowości Styrzyniec. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki Seat, 20-letni mieszkaniec Krasnobrodu nie upewnił się co do możliwości wyprzedzania jadącego przed nim audi. Podczas wykonywanego manewru doprowadził do zepchnięcia go z drogi i zderzenia pojazdów. Po tym auta dachowały. W chwili wypadku audi było już w trakcie wyprzedzania jadącego przed nim samochodu.

Audi kierował 20-letni mieszkaniec gm. Nakło nad Notecią. W chwili zdarzenia kierujący samochodami byli trzeźwi. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie. W wyniku wypadku do szpitala trafiło 7 osób. W większości skończyło się na ogólnych potłuczeniach. Poważnych obrażeń doznał 20-letni pasażer audi. Ustalamy okoliczności wypadku oraz apelujemy o rozwagę na drodze.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama