Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Biała Podlaska: Nowe boisko ze sztuczną nawierzchnią przy SP nr 5 już otwarte (film) (galeria)

6 Czerwca w Szkole Podstawowej w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Białej Podlaskiej, odbyło się uroczyste otwarcie boiska szkolnego ze sztuczną nawierzchnią.

Po dwunastu latach użytkowania starego boiska, w końcu uczniowie doczekali się nowoczesnego boiska do lekcji WF-u i zajęć pozalekcyjnych. Boisko ma powierzchnię 1500 metrów kwadratowych i pokryte jest gumowo-poliuretanową nawierzchnią. – Udało nam się zakończyć wszelkie działania, aby boisko było przede wszystkim bezpieczne, ale i estetyczne. Mam nadzieję, że teraz będziemy mogli dużo ćwiczyć i grać, bo jest to boisko wielofunkcyjne – podkreśla Violetta Chmielewska, dyrektor Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Białej Podlaskiej. 

W uroczystości przecięcia symbolicznej wstęgi, oprócz dyrekcji szkoły wziął udział także prezydent miasta Michał Litwiniuk, który dodajmy, miał również okazję osobiście wypróbować nowe boisko. – Regularne i systematyczne impulsy przekazywane przez środowisko szkolne, motywowały nas do tego, żeby poszukiwać środków na tę inwestycję, a chciałbym podkreślić, że jest to wysiłek nas, mieszkańców Białej Podlaskiej. Sfinansowaliśmy bowiem inwestycję w całości z budżetu miasta, której koszt wyniósł prawie 620 tys. zł – zaznacza  prezydent miasta. 

Film: Biper Tv

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama