Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Łomazy: Dzień Dziecka w Zespole Placówek Oświatowych (film)

Gminny Ośrodek Kultury w Łomazach zaprosił dzieci na imprezę z okazji Dnia Dziecka, która odbyła się na terenie Zespołu Placówek Oświatowych w dniu 1 czerwca. W programie znalazło się wiele ciekawych atrakcji dla dzieci w różnym wieku.

Najmłodsi uczestnicy imprezy bawili się z kolorowymi balonikami i bańkami mydlanymi XXL, dla nich też przygotowano różnorodne gry i zabawy przy muzyce. Nie zabrakło sportowych konkurencji takich jak przeciąganie liny, ale też i wspólnych tańców. – Impreza miała się odbyć w parku, jednak ze względu na pogodę została przeniesiona na halę. Organizatorami są Gminny Ośrodek Kultury i Zespół Placówek Oświatowych w Łomazach – wyjaśnia dyrektor GOK Ryszard Bielecki.

Nad przebiegiem imprezy czuwały animatorki z „Moc uśmiechu – centrum rozrywki kreatywnej” w Białej Podlaskiej. – Przyjechaliśmy zrobić show, pokazać dzieciakom różne fajne zabawy i spędzić z nimi bardzo miło czas. Z racji tego, że lubimy tańczyć będzie dziś bardzo dużo tańca, szaleństwa, gry i zabawy ruchowe, tory przeszkód, zabawy z piłką, a na koniec każde dziecko dostanie od nas balonową niespodziankę – zapowiadała podczas rozpoczęcia imprezy Agata Widłak. Animatorki zostały zaproszone przez Gminny Ośrodek Kultury w Łomazach, z którym miały już wcześniej przyjemność współpracować. – Cieszymy się, że jesteśmy tu znowu i możemy tę moc uśmiechu, na jakiej nam bardzo zależy, przekazać młodszym gościom.

 

 

materiał: GOK Łomazy / Radio Biper Gmina Łomazy
zdjęcia: Bartek Sawa Sawicki
film: Bartek Sawa Sawicki
opracowanie: Anna Ostapiuk

 

 

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama