Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Kryminałki: Plaga nietrzeźwych kierowców. Włamania i kradzieże

Biała Podlaska: Umyślne uszkodzenie samochodu. // Zalesie: Nieznany sprawca, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadził mieszkankę do niekorzystnego rozporządzenia mieniem. // Janów Podlaski: 66 letnia nietrzeźwa kobieta za kółkiem. // Mokre: 21 letnia nietrzeźwa kobieta za kółkiem. // Piszczac: 33 letni kierowca z zakazem poruszania się ponownie przyłapany w stanie nietrzeźwości w ruchu drogowym. // Biała Podlaska: 43 letni nietrzeźwy kierowca. // Międzyrzec Podlaski: 47 letni nietrzeźwy kierowca. // Rakowiska: 55 letni kierowca z zakazem poruszania się ponownie przyłapany w stanie nietrzeźwości w ruchu drogowym. // Tuliłów: 37 letni kierowca z zakazem poruszania się ponownie przyłapany w stanie nietrzeźwości w ruchu drogowym. // Elżbiecin: 47 letni nietrzeźwy kierowca. // Piszczac: 35 letni nietrzeźwy kierowca motoroweru. // Biała Podlaska: Kradzież roweru. // Biała Podlaska: Włamanie do pomieszczenia piwnicznego. Kradzież przedmiotów codziennego użytku.

06.06.2022r. BIAŁA PODLASKA, ul. Terebelska
Nieznany sprawca, dokonał umyślnego uszkodzenia samochodu m-ki Skoda w ten sposób, że zarysował powłokę lakierniczą na trzech elementach pojazdu, na szkodę mieszkańca Konstantynowa. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

05.06.2022r. gm. Zalesie 
Nieznany sprawca, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadził mieszkankę gm. Zalesie, do niekorzystnego rozporządzenia mieniem poprzez wprowadzenie ją w błąd co do realizacji czynności związanych ze sprzedażą i dostawą towaru za pośrednictwem portalu ogłoszeniowego, a następnie w nieuprawniony sposób uzyskał dostęp do rachunku bankowego, po czym dokonał za pomocą wygenerowanego kodu Blik wypłaty pieniędzy w kwocie 1.000 zł. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

05.06.2022r. JANÓW PODLASKI, ul. Wiejska
Funkcjonariusze KP Janów Podlaski wykonując czynności na miejscu zdarzenia drogowego ustalili, że 66-letnia mieszkanka gm. Janów Podlaski kierowała samochodem osobowym m-ki Audi, będąc w stanie nietrzeźwości: 1,9 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski.

05.06.2022r. MOKRE,
Funkcjonariusze KP Wisznice zatrzymali do kontroli drogowej kierującą samochodem osobowym m-ki Fiat 21-letnią mieszkankę gm. Rossosz, będącą w stanie nietrzeźwości: 0,86 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

04.06.2022r. PISZCZAC, ul. Włodawska  
Funkcjonariusze WRD KMP Biała Podlaska zatrzymali 33-letniego mieszkańca gm. Piszczac, który nie zastosował się do orzeczonego wyrokiem Sądu Rejonowego w Białej Podlaskiej zakazu kierowania i znajdując się w stanie nietrzeźwości wynoszącym: 2,3 promila alkoholu w organizmie kierował samochodem osobowym marki Renault. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

04.06.2022r. BIAŁA PODLASKA, ul. Augusta Fieldorfa  
F-sze KMP w Białej Podlaskiej zatrzymali 43-letniego mieszkańca gm. Biała Podlaska, który kierował samochodem osobowym m-ki Honda, będącego w stanie nietrzeźwości: 2,6 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

04.06.2022r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. Brzeska
F-sze KP w Międzyrzecu Podlaskim zatrzymali 47-letnigo mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego, który kierował samochodem osobowym m-ki Peugeot, będąc w stanie nietrzeźwości: 2,2 promila alkoholu w organizmie, pobrano krew do badania na zawartość alkoholu. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

03.06.2022r. RAKOWISKA, ul. Wspólna
F-sze WRD KMP w Białej Podlaskiej zatrzymali 55-letniego mieszkańca gm. Janów Podlaski, który będąc w stanie nietrzeźwości: 2,1 promila alkoholu w organizmie kierował samochodem marki Toyota, pomimo cofnięcia przez Prezydenta Miasta Biała Podlaska uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

03.06.2022r. TULIŁÓW, Dalekie I 
37-letni mieszkaniec gm. Międzyrzec Podlaski prowadził samochód osobowy m-ki VW Passat pomimo obowiązującego, orzeczonego wyrokiem Sądu zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych, ponadto prowadził pojazd będąc w stanie po użyciu alkoholu: 0,46 promila alkoholu w organizmie.

03.06.2022r. ELŻBIECIN, 
Funkcjonariusze KP Terespol zatrzymali 47-letniego mieszkańca gm. Kodeń, który znajdując się w stanie nietrzeźwości wynoszącym: 0,9 promila alkoholu w organizmie kierował samochodem osobowym marki Citroen. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

03.06.2022r. PISZCZAC, ul. Włodawska 
F-sze WRD KMP Biała Podlaska 35-letni mieszkaniec gm. Piszczac, który znajdując się w stanie nietrzeźwości wynoszącym: 1,1 promila alkoholu w organizmie kierował motorowerem marki Romet. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

03.06.2022r. BIAŁA PODLASKA, ul. Brzeska
N/n sprawca dokonał zaboru w celu przywłaszczenia niezabezpieczonego roweru na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

27.05.2022r. BIAŁA PODLASKA,
N/n sprawca włamał się do pomieszczenia piwnicznego skąd dokonał zaboru w celu przywłaszczenia naczyń, pudełka z książkami i czystymi zeszytami, składanego stolika turystycznego, wycofanych z obiegu pieniędzy polskich w postaci bilonu i banknotów o różnych nominałach oraz innych przedmiotów codziennego użytku na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama