Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Reklama video

Międzyrzec: Rozpoczęcie sezonu motoryzacyjnego z MC Crew (film)

23 kwietnia w parku Potockich w Międzyrzecu Podlaskim miało miejsce "Rozpoczęcie Sezonu Motoryzacyjnego", na które zaprosił klub MC Crew. W trakcie zlotu odbyła się zbiórka krwi, uczestnicy mogli oglądać pokazy pojazdów i brać udział w różnorodnych konkursach.

Podczas rozpoczęcia sezonu motoryzacyjnego w Międzyrzecu Podlaskim zgromadzili się pasjonaci dwóch i czterech kółek. Na parkowych boniach można było podziwiać ciekawe pojazdy, zarówno te starsze jak i młodsze, ciche i bardzo głośne, niemal każdy przyciągał wzrok uczestników zlotu.

Rozpoczęcie sezonu robimy z naszą grupą MC Crew, a dodatkowo udało nam się go połączyć ze zbiórką krwi. Jak wiadomo, ta krew jest zawsze potrzebna. MC Crew zawiązała się pół roku temu. Sami się nie spodziewaliśmy, że bardzo taki duży odzew, jeśli chodzi o nasze miasteczko. dotąd nie było u nas grupy stricte motoryzacyjnej, która zrzesza fanów samochodów i motocykl – zauważa Sebastian Kondraciuk z grupy MC Crew. W grupie można znaleźć samochody klasyczne, tuningowane i seryjne. – Chodziło nam o to, by każdy kto się tym interesuje, mógł przyjechać i poznać nas. Przeważnie zostają. Coraz więcej osób udaje nam się zarazić pasją. 

Jak wyjaśnia pasjonat motoryzacji, osoby pojawiające się na kolejnych spotach coraz chętniej zaczynają eksperymentować z własnymi pojazdami, ulepszają je, tuningują. – Auta są po to, by się nimi bawić – stwierdza. Spoty motoryzacyjne odbywają się co dwa tygodnie, początkowo były tylko w Międzyrzecu Podlaskim, a obecnie mają miejsce w różnych okolicznych miastach. Grupa zrzesza osoby z Międzyrzeca, Radzynia, Siedlec, Łosic i Łukowa. – Spoty są po to, by każdy mógł nas poznać i mógł dołączyć do naszej grupy. Chcemy pokazać, że tuning auta to też pasja. Że pasja motoryzacyjna to nie tylko ściganie się czy łamanie przepisów. 

W czasie trwania imprezy odbyły się różnorodne konkursy motoryzacyjne, m.in. wyłaniające najładniejsze auto spotu, najniższy pojazd czy też najgłośniejszy wydech. OSP Stołpno zaoferowało symulator dachowania, na placu stanęły liczne stoiska i atrakcje dla dzieci. Jednym z ważnych elementów był punkt poboru krwi. – Mamy dziś miejsce dla dzieciaków, dla osób, które interesują się motoryzacją i jest też okazja, by komuś bezinteresownie pomóc. Uważam, że warto pomagać i że każdy powinien chociaż na chwilę wpaść i zobaczyć, co tu jest – mówił Kamil Truba z MC Crew tuż po oddaniu krwi. 

Podczas akcji krew oddało 27 osób. – Jest to bardzo ładna akcja, cieszymy się, że tyle osób chciało oddać krew i wspomóc innych. Zapraszamy wszystkich do oddziału w Białej Podlaskiej, codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 12:30 otwarta jest rejestracja krwiodawców – zachęca kierownik i pielęgniarka RCKiK w Białej Podlaskiej Małgorzata Bielecka

 

materiał: Radio Biper Międzyrzec Podlaski
zdjęcia: Biper TV
film: Krzysztof Lewczuk
tekst i opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama