Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Reklama video

Gerard Skalski złożył ślubowanie na radnego Powiatu Bialskiego

18 marca podczas XLV sesji Rady Powiatu Bialskiego odbyło się uroczyste zaprzysiężenie Gerarda Skalskiego. Radny złożył ślubowanie i przyjął gratulacje oraz życzenia od przewodniczącego Rady Powiatu Mariusza Kiczyńskiego.

Postanowieniem nr 7/2022 z 27 stycznia 2022 r. Komisarz Wyborczy w Białej Podlaskiej postanowił o wstąpieniu na brakujący mandat w okręgu wyborczym nr 3 właściwym dla wyborów Rady Powiatu w Białej Podlaskiej pana Gerarda Skalskiego, kandydata z listy nr 10 Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość.

Ślubowanie radnego przyjął przewodniczący Rady Powiatu Bialskiego. – To jest jak w rodzinie. Jest miło, przyjemnie, znamy się od dawna, ale jak w każdej rodzinie czasami są małe niesnaski. Ale nic to niczemu nie szkodzi, trzymamy się razem, wspieramy się, często dyskutujemy mając bardzo odmienne zdanie, jednak w większości mamy zdanie bardzo podobne. Witam w naszej powiatowej, samorządowej rodzinie – powitał radnego Mariusz Kiczyński.

Gerard Skalski, obecny sekretarz Gminy Sławatycze, będzie pełnił funkcję radnego Powiatu Bialskiego w miejsce dotychczasowego radnego Łukasza Jaszczuka, wieloletniego pracownika Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz Izb Rolniczych, który objął stanowisko zastępcy wójta Gminy Sławatycze Akadiusza Misztala.

 

materiał: Sesja Rady Powiatu Bialskiego
zdjęcia: Radio Biper
opracowanie: Anna Ostapiuk

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama