Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Reklama video

Łomazy: Remiza OSP coraz bliżej ukończenia (galeria)

Postęp prac przy remizie OSP w Łomazach jest coraz bardziej widoczny. Część prac została już ukończona, a przewidywany termin realizacji inwestycji przypada na czerwiec br.

W lipcu 2021 r. Gmina Łomazy podpisała umowę z wykonawcą, którym jest miejscowy Zakład Stolarsko–Budowlany Zdzisław Serhej, na przebudowę i remont remizy w Łomazach. Inwestycja o wartości ponad 1,35 mln zł została dofinansowana środkami z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych w kwocie 1 mln zł.

Z miesiąca na miesiąc postęp prac jest coraz bardziej widoczny, a część zaplanowanych robót została już wykonana w całości. Wykonawca zakończył prace przy fundamentach, ścianach i elementach żelbetowych, ukończony został również dach oraz montaż stolarki okiennej. Wykonano okablowanie wewnętrznych instalacji elektrycznych i zamontowano zbiornik na gaz wraz z instalacją gazową.

Fotogaleria inwestycji w gminie Łomazy:
Łomazy. Dzieje się. Remiza OSP, ulice: Polna, Grzybowa, Kirkucka – budowy, remonty, plany <<==>> LINK

Trwają roboty związane z wykonaniem tynków wewnętrznych, rozpoczęto montaż sufitów podwieszanych i wykonano instalację c.o. (oprzewodowanie z grzejnikami). Postępują także prace nad oprzewodowaniem instalacji kanalizacji sanitarnej oraz instalacji wodnej.
W najbliższym czasie, jak zapowiada wykonawca, zostaną zakończone prace nad tynkami wewnętrznymi oraz instalacją sanitarną, a roboty obejmą posadzki, elektrykę i montaż kotłowni gazowej. (stan prac podany na połowę lutego 2022 r.)

Przewidywany umową termin ukończenia prac w remizie OSP w Łomazach przypada na czerwiec 2022 r.

Więcej o inwestycjach w gminie Łomazy:
Łomazy: Gmina przebuduje i wyremontuje osiem dróg <<==>> LINK 

materiał: Gmina Łomazy
zdjęcia: Mariusz Maksymiuk
opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama