Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Reklama video

Biała Podlaska: Postępy prac przy budowie trybuny na stadionie miejskim (film) (galeria)

Trwa realizacja ostatniego III etapu budowy stadionu miejskiego w Białej Podlaskiej. W ramach niego powstaje m.in. trybuna po stronie zachodniej dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Odwiedziliśmy z kamerą plac budowy i zapytaliśmy wykonawcę o postępy prac. 

– Prowadzimy obecnie prace związane z montażem stolarki okiennej, aluminiowej, jak również PCV. Miesiąc temu udało nam się zakończyć wszystkie prace konstrukcyjne na obiekcie. Rozpoczęliśmy w tym miesiącu prace tynkarskie, kontynuowane są natomiast prace elektryczne. Trwają też intensywne prace związane z wykonywaniem zagospodarowania terenu. Prace prowadzone z założonym harmonogramem – informuje Paweł Niczyporuk, właściciel firmy PNB Paweł Niczyporuk Budownictwo.

 

Przypomnijmy, że w ramach III etapu budowy oprócz trybuny zachodniej powstanie jeszcze trybuna dla kibiców gości z oddzielnym wejściem i wjazdem na parking, hala sportowa z łącznikiem ze szkołą i z internatem przy ZSZ Nr 1 w Białej Podlaskiej, parking na 170 aut oraz dodatkowe miejsce do treningów i rozgrzewek.

Wartość całej inwestycji to 39 490 031 zł. 

Obiekt ma być ukończony według harmonogramu prac 19 lipca br. Natomiast można się spodziewać, że stadion zacznie funkcjonować na przełomie sierpnia i września br. po zakończeniu odbiorów. 

 

Film: Biper TV

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama