Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Piszczac: Komisariat policji. Już 7. na terenie bialskiego powiatu

Działka przy ulicy Włodawskiej w Piszczacu przekazana została już w zasób nieruchomości Komendy Głównej Policji. To początek nowej inwestycji na terenie Piszczaca. Planowana jest w br. budowa Komisariatu Policji w Piszczacu. Realizacja przedsięwzięcia planowana jest na lata 2022-23.

Centrum miejscowości z okolic Rynku przenosi się w ten sposób dalej w kierunku na południe. Po znajdującym się w tym miejscu biurowcu Urzędu Gminy, bliskości kompleksu szkolnego, kościoła parafialnego, nowych dwóch marketów jakie powstały w ostatnim czasie, głównego przystanku komunikacji pasażerskiej, komisariat policji uzupełni istniejącą tu zabudowę instytucjonalną. O nowym przedsięwzięciu poinformował wójt Gminy Piszczac – Kamil Kożuchowski.

Tym samym bialski garnizon policji z Komendą Miejską Policji w Białej Podlaskiej dysponował będzie na terenie Powiatu Bialskiego, po oddaniu nowego komisariatu do użyteczności funkcjonariuszy i mieszkańców już siedmioma jednostkami: KMP Biała Podlaska, KP Międzyrzec Podlaski, KP Terespol, KP Janów Podlaski, KP Wisznice, KP Sławatycze i planowany KP Piszczac.

materiał: Radio Biper Piszczac
tekst: Leszek Niedaleki
zdjęcia i opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama