Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Kryminałki: Powodem kontroli było przekroczenie prędkości. Nie było to jednak jedyne przewinienie na koncie 27-latka

Za kierowanie bez uprawnień oraz przekroczenie dozwolonej prędkości odpowie 27-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. Jak ustalili mundurowi, kierowca osobowej skody stracił uprawnienia w ubiegłym miesiącu za jazdę pod wpływem alkoholu. Tym razem wpadł, gdy przekroczył dozwoloną prędkość o 30/h. Teraz za swe czyny odpowie przed sądem.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek na ulicy Łomaskiej w Białej Podlaskiej. Około godziny 19.30 policjanci bialskiej drogówki pełniący służbę na terenie miasta zauważyli auto, którego kierujący znacznie przekroczył dozwoloną prędkość. Urządzenie wykazało, że kierowca osobowej skody jechał o 30 km/h więcej niż ta dozwolona.

Po zatrzymaniu auta okazało się, że za kierownicą siedzi 27-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. Policjanci szybko ustalili, że popełnione wykroczenie nie jest jedynym przewinieniem na jego koncie. 27-latek podróżował też nie posiadając uprawnień do kierowania. Zostały mu ona zatrzymane za jazdę pod wpływem alkoholu. Do tego zdarzenia doszło na początku grudnia ubiegłego roku.

Teraz za swe czyny mężczyzna odpowie przed sądem. Przypominamy, że od 1 stycznia tego roku weszły w życie zmiany w przepisach dotyczące kierowców. Za kierowanie bez uprawnień pojazdem mechanicznym sąd orzeka grzywnę w kwocie minimum 1500 złotych, jak też obligatoryjny zakaz prowadzenia pojazdów.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama