Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Kryminałki: Wypadek podczas wyprzedzania

Wczoraj po południu w miejscowości Zalewsze kierujący osobową Dacią zderzył się z quadem. W wyniku wypadku obrażeń ciała doznały dwie osoby podróżujące czterokołowcem. Kierujący pojazdami byli trzeźwi, potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie. Ustalamy okoliczności wypadku oraz apelujemy o rozwagę na drodze.

Do wypadku doszło wczoraj około godziny 12.40 na trasie Kodeń – Sławatycze w miejscowości Zalewsze. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Dacia, podczas wyprzedzania zderzył się z quadem. W chwili wypadku kierowca quada wykonywał manewr skrętu w lewo. Za kierownicą czterokołowca siedział 36-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego, natomiast osobówką kierował 63-letni mieszkaniec Hajnówki. W chwili zdarzenia kierujący pojazdami byli trzeźwi. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie.

W wyniku wypadku obrażeń ciała doznały dwie osoby podróżujące quadem. Ustalamy okoliczności zdarzenia oraz apelujemy o rozwagę na drodze.

Pamiętajmy, że od tego w jaki sposób prowadzimy pojazd zależy zarówno bezpieczeństwo nasze jak również innych uczestników ruchu drogowego. Pamiętajmy też, że bezpieczna prędkość to taka, która dostosowana jest do natężenia ruchu, obowiązujących limitów prędkości, warunków atmosferycznych, stanu nawierzchni oraz własnych umiejętności.

Przypominamy również, że zimowa aura wymaga od kierujących szczególnej rozwagi.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama