Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Kryminałki: Narkotyki ujawnione w bagażu 25-latki

Za posiadanie narkotyków odpowie 25-letnia mieszkanka Międzyrzeca Podlaskiego. W jej bagażu mundurowi ujawnili amfetaminę i marihuanę. Wczoraj kobieta usłyszała zarzuty i przyznała się do winy. Na poczet przyszłych kar i grzywien policjanci zabezpieczyli od 25-latki gotówkę. Za popełnione czyny grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 9.00 na ulicy Jatkowej w Międzyrzecu Podlaskim. Mundurowi pełniący tam służbę, zauważyli młodą kobietę, która na ich widok zaczęła się nerwowo zachowywać.

Policjanci postanowili ją wylegitymować. Okazało się, że jest to 25-letnia mieszkanka Miedzyrzeca Podlaskiego. Z uwagi na jej zachowanie mundurowi sprawdzili również posiadany przez nią bagaż. Tam ujawnili woreczki z suszem i proszkiem. Po przeprowadzeniu wstępnego badania potwierdzili, że jest to marihuana oraz amfetamina. Ujawniona ilość wystarczyłaby do sporządzenia ponad 30 porcji tych narkotyków.

Kobieta została zatrzymana do wyjaśnienia natomiast nielegalne środki zostały zabezpieczone. Jeszcze tego samego dnia 25-latka usłyszała zarzuty i przyznała się do winy. Na poczet przyszłych kar i grzywien policjanci zabezpieczyli od niej gotówkę. Zgodnie z obowiązującymi przepisami za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama