Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Kryminałki: Oszustwa internetowe i kradzieże przy pomocy przejętych danych osobowych

Biała Podlaska: Mieszkanka oszukana podczas internetowej transakcji zakupu kurtki znanej marki. // Biała Podlaska: Nieznana osoba weszła w posiadanie danych służących do logowania w aplikacji banku. Na tej podstawie dokonała wypłaty pieniędzy z bankomatu przy pomocy BLIK, na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej.

16.11.2021r. gm. Biała Podlaska,
Nieznany sprawca, na portalu internetowym, doprowadził mieszkankę gm. Biała Podlaska do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w ten sposób, że po zakupieniu przez pokrzywdzoną na aukcji kurtki znanej marki i dokonaniu płatności za zakup oraz wysłania sprzedającej dowodu wpłaty pieniędzy, kontakt ze sprzedającym się urwał. Pokrzywdzona do dnia dzisiejszego nie otrzymała zakupionego towaru lub zwrotu pieniędzy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

23.11.2021r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznana osoba, w nieustalony sposób weszła w posiadanie danych służących do logowania w aplikacji banku i przy ich wykorzystaniu, wpłynęła na automatyczne przetwarzanie danych, dokonując w celu osiągnięcia korzyści majątkowej wypłaty pieniędzy z bankomatu przy pomocy BLIK, na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama