Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Reklama video

„Nieoficjalne” zakończenie sezonu rowerowego w Białej Podlaskiej (film) (galeria)

Do końca października potrwa rywalizacja rowerowa pod hasłem "Nie-oficjalne zakończenie sezonu". 18 października podczas wieczornej przejażdżki z prezydentem miasta Biała Podlaska na czele padły pierwsze kilometry kolejnego wyzwania z aplikacją "Aktywne Miasta". Niebawem film z wydarzenia!

18 października wieczorem, z udziałem prezydenta Michała Litwiniuka, grupy TKKF Krzna i rowerzystów parafii na Brzeskiej, miało miejsce „nieoficjalne” zakończenie sezonu rowerowego. Z Placu Wolności bicykliści wyruszyli na nocny rajd do Rokitna. – W Białej Podlaskiej już drugi rok z rzędu z dumą dzierżymy tytuł wicemistrzów Polski w rywalizacji o miano Rowerowej Stolicy. Jako tacy, ale też po prostu z poczucia potrzeby ponownej frajdy, bierzemy udział także teraz, w jesiennych zmaganiach, które mają charakter indywidualny – wyjaśnił Michał Litwiniuk.

Live Radia Biper na profilu Facebook
Srebro zobowiązuje. Biała Podlaska nadal kręci kilometry<<==>>LINK
https://www.facebook.com/radiobiper/videos/902940987261488

Rowerzyści, którym minione lato wydaje się być za krótkie, skorzystali z korzystnej wieczorno-nocnej jesiennej pogody, by kręcić kolejne kilometry podsumowujące akcję „Rowerowa stolica Polski”. Po raz kolejny sięgnęli po bezpłatną aplikację „Aktywne Miasta” i przyłączyli się do rywalizacji, która potrwa do 31 października. – Sezon u rowerzystów nigdy się nie kończy – zauważył prezes ZGL Wojciech Chilewicz. – Uwielbiamy razem spędzać czas, dlatego też zbieramy się przy każdej możliwej okazji i razem kręcimy. Taka okazja jest dla nas w sam raz.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej nocnej galerii. Dla śmiałków wyzwanie – Czy rozpoznasz wśród rozpędzonych rowerzystów swoich znajomych? 🙂

 

materiał: Radio Biper Biała Podlaska
tekst i opracowanie: Anna Ostapiuk
film: Mariusz Maksymiuk, Małgorzata Mieńko

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama