Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Swory: Dzień Przedszkolaka w Punkcie Przedszkolnym (galeria)

20 września to ważna data dla każdego przedszkolaka. Wszystkie przedszkolaki i te małe, średnie i te całkiem duże, mają swoje święto i w tym radosnym dniu nauczyciele wychowania przedszkolnego starają się, by uśmiech nie schodził z dziecięcych buziek.

W tym roku przedszkolaki z Punktu Przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Sworach uczestniczyły w różnych grach i zabawach przygotowanych przez panie: Barbarę Konkol, Iwonę Chaniewicz, Marlenę Chacewicz i Kingę Hodun. Pięcio i sześciolatki układały z nakrętek napis: „Dzień Przedszkolaka”, następnie w małych grupach tworzyły domki i pociągi z nakrętek plastikowych. Nie zabrakło zabaw z balonami, zabaw muzycznych a także konkurencji sportowych. Natomiast w grupie młodszej ogromną radość sprawiła zabawa z chustą animacyjną oraz zabawa: „Tańce pokazywańce’. Kolejne zabawy takie jak „Magiczne Pudełko”, „Kraina Lodu” czy „Latający balon”, „Nasze serce” wyzwalały dziecięcą radość i było słychać w przedszkolu głośny śmiech dzieci.

Podczas wspólnej zabawy z rówieśnikami dzieci nawiązały i wzmocniły więź rówieśniczą. Uczyły się współpracy i przestrzegały zasady fair play. Wszystkim zabawom towarzyszyły emocje takie jak śmiech i radość. Szybko płynący czas świadczył o dobrej zabawie. Na koniec dzieci otrzymały dyplomy, opaski i wykonano pamiątkowe wspólne zdjęcia.

Z okazji Dnia Przedszkolaka składamy wszystkim Przedszkolakom najlepsze życzenia. Kochane Dzieci rośnijcie jak na magicznych drożdżach, uczcie się codziennie czegoś nowego i bawcie się w najlepsze.

 

materiał: Szkoła Podstawowa Sworach
tekst: Iwona Chaniewicz
zdjęcia: Iwona Chaniewicz, Barbara Konkol
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama