Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Reklama video

Kryminałki: Odpowie za podpalenie budynku

Wczoraj zarzuty usłyszał 45-letni mieszkaniec gminy Biała Podlaska. Mężczyzna podejrzany jest o podpalenie budynku gospodarczego na terenie miasta. Wartość strat oszacowana została na kwotę 12 tysięcy złotych. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności sprawy. Zgodnie z obowiązującymi przepisami 45-latkowi grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w minioną niedziele na ulicy Warszawskiej w Białej Podlaskiej. Po godzinie 4.00 nad ranem dyżurny bialskiej komendy powiadomiony został o pożarze budynku gospodarczego, w którym składowane były odpady komunalne. W wyniku zdarzenia częściowemu spaleniu uległo poszycie dachu wraz z jego drewnianą konstrukcją. Wartość strat oszacowana została na kwotę około 12 tysięcy złotych. Na szczęście ogień nie przeniósł się na sąsiadujące budynki.

Sprawą zajęli się policjanci zwalczający przestępczość przeciwko mieniu bialskiej komendy, który ustalili personalia mężczyzny podejrzewanego o udział w zdarzeniu. Okazało się, że jest to 45-letni mieszkaniec gminy Biała Podlaska. Mężczyzna zatrzymany został do wyjaśnienia.

W trakcie rozmowy z zatrzymującymi go policjantami przyznał, że tego dnia nocował u znajomych. Kiedy wyszedł z ich domu siedział w rejonie budynku, gdzie palił papierosy pozostawiając tam niedopałki. Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzuty. Zgodnie z obowiązującymi przepisami 45-latkowi grozi kara do 5 lat pozbawienia wolnoś

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama