Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Rockowe zakończenie wakacji w Łomazach (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 28 sierpnia 2021
, godz. 16:30
Wójt gminy Jerzy Czyżewski oraz Gminne Centrum Kultury w Łomazach zapraszają na imprezę z okazji zakończenia wakacji. 28 sierpnia w parku przy Placu Jagiellońskim czekać nas będzie rockowa uczta. O godzinie 16:30 rozpocznie koncert pochodzący z Łomaz zespół TENATIVE. Po nich zagra bialski zespół KONIEC LISTOPADA. Na koniec, jako gwiazda wieczoru (godz. 19:00) wystąpi JACEK DEWÓDZKI BAND, pod wodzą niegdysiejszego wokalisty legendarnego zespołu Dżem. Wstęp wolny.

Kilka słów o wykonawcach.

TENATIVE, powstał w 2013 roku z inicjatywy GOK w Łomazach. W Repertuarze zespołu dominują głownie mocniejsze rockowe brzmienia. Grają zarówno covery, jak i swoje utwory.  Występowali już na mniejszych i większych scenach.

Koniec Listopada powstał w 2016 roku. Muzykę zespołu ciężko zaszufladkować, w gruncie rzeczy jest to energetyczny, melodyjny rock z punkowym sznytem. Kapela ma na koncie kilka sukcesów m. in. są laureatem festiwalu w Węgorzewie z 2018 roku oraz finalistą przeglądu zespołów Cieszanów Rock Festiwal z 2019. Podczas koncertu w Łomazach, zespół będzie promował swoją trzecią płytę zatytułowaną „NEOCOACHING”, której premiera miała miejsce w marcu tego roku.

JACEK DEWÓDZKI BAND
Jacek Dewódzki – drugi wokalista legendarnego zespołu Dżem, kompozytor, autor tekstów, gitarzysta, laureat potrójnej platynowej płyty za całokształt działalności grupy Dżem, gwiazda telewizji POLSAT w programie “All Together Now”. W 2017 otrzymał potrójną platynową płytę za album „Dżem – Złota Kolekcja”, został również laureatem nagrody “Fryderyki 2017” za całokształt działalności grupy Dżem. Obecnie wraz z doskonałymi muzykami tworzy i komponuje pod nazwą “Jacek Dewódzki Band“ Koncert składa się z autorskich kompozycji oraz coverów takich wykonawców jak Dżem, Neil Young, Rolling Stones i innych.

 

Źródło / grafika: GOK w Łomazach

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama