Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Kryminałki: Odpowiedzą za kradzież produktów drogeryjnych

Międzyrzeccy policjanci zatrzymali dwie kobiety w wieku 26-36-lat podejrzane o dokonanie kradzieży w jednej z drogerii na terenie miasta. Do zdarzenia doszło pod koniec lipca bieżącego roku, a wartość strat oszacowana została na kwotę ponad 500 złotych. Funkcjonariusze ustalają czy to jedyny czyn na koncie „amatorek cudzego mienia”. Za popełniony czyn grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Dyżurny międzyrzeckiego komisariatu powiadomiony został o kradzieży sklepowej, do jakiej doszło w jednej z drogerii na terenie miasta. „Łupem amatorek cudzego mienia”, które uwiecznił sklepowy monitoring padły perfumy, biżuteria oraz słuchawki bezprzewodowe. Wartość strat oszacowana została na kwotę ponad 500 złotych.

Sprawą zajęli się kryminalni międzyrzeckiego komisariatu. Funkcjonariusze ustalili personalia kobiet, które zostały zatrzymane podczas kolejnej wizyty w sklepie. Okazało się, że są to dwie mieszkanki gminy Trzebieszów w wieku 26-36 lat. W miejscach ich zamieszkania funkcjonariusze zabezpieczyli skradzione przedmioty.

Kobiety usłyszały już zarzuty oraz przyznały się do winy. O ich dalszym losie zadecyduje sąd. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, kradzież zagrożona jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama