Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Kryminałki: Zdarzenia na drogach powiatu

W minioną sobotę w miejscowości Sławatycze- Kolonia kierujący Audi 53-latek, na łuku drogi stracił panowanie nad autem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i pobocze, gdzie dachował. Mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania. Nie miała ich też 18-latka podróżująca volkswagenem. Nastolatka przewożąc troje pasażerów w miejscowości Hola zjechała do przydrożnego rowu, gdzie auto koziołkowało. Wyjaśniamy okoliczności zdarzeń oraz apelujemy o rozwagę na drodze.

Do pierwszego zdarzenia doszło około godziny 14.30 w miejscowości Sławatycze-Kolonia. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Audi, 53-letni mieszkaniec gminy Tuczna, na łuku drogi krajowej stracił panowanie nad autem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i pobocze. Po tym audi dachowało. W wyniku zdarzenia mężczyzna doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala. Mundurowi szybko ustalili, że 53-latek nie posiadał uprawnień do kierowania. Został również pobrana od niego krew na zawartość alkoholu w jego organizmie.

Cztery godziny później w miejscowości Hola doszło do kolejnego zdarzenia. Ze wstępnych ustaleń mundurowych pracujących na miejscu wynika, że 18-letnia mieszkanka Białej Podlaskiej, kierująca volkswagenem, straciła panowanie nad autem i zjechała do przydrożnego rowu Po tym samochód koziołkował. W chwili zdarzenia nastolatka przewoziła troje pasażerów. Kobieta była trzeźwa, nie posiadała jednak uprawnień do kierowania. Na szczęście w tym przypadku, nikt nie doznał poważnych obrażeń ciała i skończyło się jedynie na uszkodzonym aucie, a zdarzenia zakwalifikowane zostało jako kolizja.

Ustalamy okoliczności zdarzeń oraz apelujemy o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. Pamiętajmy, ze kierowanie pojazdem to odpowiedzialność zarówno za siebie, pasażerów jak i za innych uczestników ruchu drogowego.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama