Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Reklama video

Biała Podlaska: Elektroniczny system kolejkowy. Czym jest i jak się nim obsługiwać. Niebawem film

Od 14 czerwca 2021 r. w Urzędzie Miasta Biała Podlaska, w celu załatwienia sprawy na Sali Obsługi, uruchomiony został elektroniczny system kolejkowy. Wprowadza on konieczność pobrania biletu z biletomatu (usytuowanego na parterze obok Informacji). System kolejkowy w sposób automatyczny przekieruje Państwa do odpowiedniego stanowiska poprzez głosowy komunikat i informację wyświetloną na ekranie znajdującym się na Sali Obsługi. Niebawem film instruktażowy o tym w jaki sposób z nowego systemu korzystać.

Od dnia 14 czerwca 2021 r. w Urzędzie Miasta Biała Podlaska została przywrócona w pełni bezpośrednia obsługa klienta. Odbywa się przy zachowaniu obowiązującego reżimu sanitarnego. Nadal powinniśmy zasłaniać usta i nos, dezynfekować ręce przy wejściu do urzędu oraz zachować bezpieczny dystans. Klienci mogą załatwić urzędowe sprawy również drogą elektroniczną, z wykorzystaniem bezpiecznej bankowości internetowej i telefonicznych konsultacji z pracownikami urzędu.

Dodatkowo pod adresem http://rezerwuj.bialapodlaska.pl został uruchomiony system elektronicznej rezerwacji internetowej, za pomocą którego można umówić się na wizytę w Urzędzie Miasta Biała Podlaska z dwutygodniowym wyprzedzeniem.

Więcej na ten temat w materiale:
Biała Podlaska: Uwaga! Zmiana zasad przyjmowania interesantów w urzędzie miasta <<==>> LINKmateriał: Radio Biper Biała Podlaska
tekst: Leszek Niedaleki
zdjęcia i opracowanie: Gwalbert Krzewicki

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama