Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Woskrzenice Duże: Zawody Strzeleckie Emerytów Służb Mundurowych (galeria)

Strzelnica Fundacji i Klubu Strzeleckiego Guardian w Woskrzenicach Dużych (gm. Biała Podlaska), 17 lipca 2021 roku, była areną Zawodów Strzeleckich Emerytów Służb Mundurowych. Patronat nad wydarzeniem objęli prezydent Białej Podlaskiej Michał Litwiniuk oraz Wojciech Czapla - komendant KMP. 19 lipca podczas Święta Policji w bialskiej Miejskiej Komendzie Policji, nastąpiło podsumowanie Zawodów i wręczenie pucharów najlepszym strzeleckim drużynom

Prezydent Michał Litwiniuk, dziękując za współpracę policjantkom i policjantom, podkreślił jej znaczenie z perspektywy bezpieczeństwa w Białej Podlaskiej i Powiecie Bialskim. To nie tylko wspólne działania i przedsięwzięcia, ale też materialne wsparcie – niedawno Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej otrzymała od Urzędu Miasta 47 tys. zł – to dofinansowanie zakupu samochodu służbowego na potrzeby służby kryminalnej który wykorzystywany jest przede wszystkim do działań operacyjnych, związanych ze zwalczaniem przestępczości narkotykowej.

Komendant Miejski Policji Wojciech Czapla, Zbigniew Lisiecki – prezes Koła Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych oraz prezydent Michał Litwiniuk podczas uroczystości która wiązała się również z nadaniem awansów w korpusie oficerskim, podoficerskim, aspiranckim i szeregowych, wręczyli puchary zwycięzcom sobotnich (17 lipca) Mundurowych Zawodów Strzeleckich, które odbyły się w Woskrzenicach Dużych na terenie strzelnicy Fundacji Guardian. Zawody objęte były Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Biała Podlaska i Komendanta Miejskiego Policji.

W rywalizacji zespołowej I miejsce zajęła reprezentacja Związku Żołnierzy Wojska Polskiego im. Lotników Podlasia, II miejsce – wystrzelała bialska Komenda Miejska Policji, III – przypadło reprezentacji Urzędu Miasta Biała Podlaska. W punktacji indywidualnej I miejsce zajął dyrektor ZSO nr 3 – Przemysław Olesiejuk, zaś miejsce II komisarz Marcin Rytel, dyżurny bialskiej komendy. Specjalne wyróżnienie otrzymała drużyna kobieca bialskiej Komendy Miejskiej Policji.

 

Nagrody wręczono podczas Święta Policji w bialskim garnizonie
Relacja ze Święta Policji w Komendzie Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej <<==>> LINK

materiał: Radio Biper Biała Podlaska
tekst: Arkadiusz Popławski Fundacja Guardian / Leszek Niedaleki
zdjęcia i opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama