Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Reklama video

Kryminałki: Zderzenie podczas wymijania

Wczoraj rano kierujący toyotą oraz audi zderzyli się w trakcie wymijania. Do wypadku doszło na łuku drogi gruntowej w miejscowości Ostrów (gmina Janów Podlaski). W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznała 39-latka kierująca audi. Policjanci ustalają okoliczności wypadku. Apelujemy też o rozwagę na drodze.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godziną 10.00 w miejscowości Ostrów. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki Toyota oraz kierująca Audi na łuku drogi gruntowej, nie zachowali wszelkich środków ostrożności doprowadzając do zderzenia. Do wypadku doszło w trakcie wymijania się aut.

Za kierownicą toyoty siedział 35-latek z gminy Janów Podlaski, natomiast audi kierowała 39-latka tej samej gminy. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi, co potwierdziło przeprowadzone przez mundurowych badanie. W wyniku wypadku obrażeń ciała doznała kierująca audi.

Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę na drodze. Przestrzeganie przepisów ruchu drogowego i podstawowe zasady bezpieczeństwa z pewnością wystarczą, by uniknąć tragedii na drodze.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama