Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Paweł Domagała z koncertem w Białej Podlaskiej (galeria)

To już było nam potrzebne! Po wielu miesiącach obostrzeń i zakazu przeprowadzania wydarzeń kulturalnych z udziałem publiczności czas nadrabiać zaległości. Mieszkańcy Białej Podlaskiej potrzebowali tego typu wydarzeń jak to które miało miejsce w ostatnią niedzielę. 4 lipca w bialskim Amfiteatrze wystąpił Paweł Domagała z piosenkami ze swojej najnowszej płyty "Wracaj". Organizatorem koncertu była agencja Adria Art.

Paweł Domagała to jeden z najbardziej rozpoznawalnych aktorów młodego pokolenia. Od kilku lat z powodzeniem realizuje także pasję, która jest mu bliska od dzieciństwa – muzykę. Dzięki temu możemy zobaczyć go nie tylko na deskach teatralnych czy szklanym ekranie, ale również na kolejnych koncertach. Koncert w Białej Podlaskiej był wyjątkowy i niezwykły pod wieloma względami. Domagała jest pierwszym wykonawcą ogólnopolskiego formatu który wystąpił w Białej Podlaskiej w amfiteatrze, odczarował scenę po pustce kulturalnej i jednocześnie oczarował bialską publiczność.

Paweł Domagała przebojem „Jestem tego wart” wdarł się na polską scenę muzyczną. Po sukcesie płyt „Opowiem Ci o mnie” i „1984” oraz wielu wyprzedanych koncertach po raz kolejny przychodzi do nas z dużą porcją wzruszeń i dobrej energii. „Wracaj” – to już trzecia płyta Pawła Domagały i nowa trasa koncertowa

„Wracaj” to album stworzony wspólnie z Łukaszem Borowieckim. Muzycy zgodnie określają go jako „powrót/przełom”. „To walka o to, co w nas najpiękniejsze. Między innymi powrót do młodzieńczej bezczelnej odwagi, która domaga się, by iść po swoje bez niepotrzebnych kompromisów ze światem” – opowiada Domagała.

Na płycie ale i podczas koncertu w Białej Podlaskiej usłyszeć mogliśmy m.in. wpływy takich gatunków jak folk czy country, co zagwarantowało niepowtarzalną atmosferę w bialskim amfiteatrze. A jeśli chodzi o występy na żywo – Paweł Domagała i jego zespół są od tego specjalistami, co udowodnili już nieraz a widownia w Białej Podlaskiej może to śmiało potwierdzić!

 

 

materiał: Radio Biper Biała Podlaska
tekst: Adria-art / Leszek Niedaleki
zdjęcia i opracowanie: Gwalbert Krzewicki

 

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama