Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Biała Podlaska: Ulica Fieldorfa – Osiedle Orion – ruszył projekt budowy ulic

Urząd Miasta Biała Podlaska ruszył z procedurami dotyczącymi opracowania projektu budowlanego na „Budowę ulicy Augusta Fieldorfa na odcinku od skrzyżowania z ul. Podmiejską do końca działki 529/6 wraz z sięgaczami do działek 535/21 i 535/31 oraz do działki 535/24”. Pod szyfrem geodezyjnym kryją się ulice dojazdowe do Osiedla Orion wybudowanego przez PPUH Krzysztof Sacewicz z Białej Podlaskiej. Ulica Fieldorfa od skrzyżowania z ulicą Podmiejską w stronę al. Jana Pawła II, łącznie z dwoma sięgaczami w kierunku ulicy Turystycznej. Całość długości ulic które powstają w opracowaniu to ok. 350 - 400 metrów. Będzie też ścieżka rowerowa!

Ulica Augusta Fieldorfa zaprojektowana ma zostać wg. wskazanych wytycznych: jezdnia o szerokości 5,50 m; chodnik o szerokość min. 2,0 m – dwustronny; ścieżka rowerowa o szerokość min. 2,0 m – jednostronna; zjazdy. Sięgacze do działek z ulicy Fieldorfa: jezdnia o szerokości 5,0 m; chodnik o szerokość min. 2,0 m – dwustronny; zjazdy.
Ulice wyposażone zostaną w sieci sanitarno-kanalizacyjne, sieć kanalizacji deszczowej, pasy zieleni – zgodnie z zapisami Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego, sieci elektryczne – oświetlenie LED, sieci telekomunikacyjne – kanał technologiczny.

materiał: Radio Biper Biała Podlaska
tekst: Leszek Niedaleki
dron: Biper TV
mapa: bialapodlaska.geoportal2.pl
zdjęcia i opracowanie: Gwalbert Krzewicki

 

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama