Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Reklama video

Kryminałki: Narkotyki w kieszeni

Za posiadanie substancji psychotropowych odpowie 32-latek zatrzymany przez bialskich funkcjonariuszy w rejonie centrum handlowego. W kieszeni miał amfetaminę, która wystarczyłaby do sporządzenia ponad 60 porcji dealerskich tego narkotyku. Mężczyzna usłyszał już zarzut i przyznał się do winy. Na poczet przyszłych kar i grzywien policjanci zabezpieczyli od 32-latka gotówkę. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

W piątkowe popołudnie policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu uzyskali informację, że przebywający w rejonie centrum handlowego 32-latek posiadać może środki psychotropowe. Policjanci zatrzymali mężczyznę. Potwierdzili wówczas swoje ustalenia. W kieszeni spodni 32-latek, bez stałego miejsca zamieszkania, posiadał woreczek foliowy z białym proszkiem.

Po przeprowadzeniu wstępnego badania policjanci potwierdzili, że ujawniony proszek to amfetamina. Zabezpieczona ilość wystarczyłaby do sporządzenia ponad 60 porcji dilerskich tych narkotyków.

Mężczyzna zatrzymany został do wyjaśnienia. 32-latek usłyszał już zarzut i przyznał się do winy. Na poczet przyszłych kar i grzywien policjanci zabezpieczyli od niego gotówkę. O dalszym losie 32-latka zadecyduje sąd. Za popełniony czyn grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.


materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama