Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Kryminałki: Wypadek w Zaczopkach. Dachowanie podczas hamowania i omijania leśnego zwierza

Okczyn: Włamanie na konto poczty elektronicznej i profil portalu społecznościowego poszkodowanego. Uniemożliwienie dostępu do danych. // Biała Podlaska: 32 letni nietrzeźwy kierowca. Mężczyzna posiadał też aktywny zakaz sądowy prowadzenia pojazdów. // Błonie: Włamanie do garażu i kradzież osi przyczepy kempingowej, listw aluminiowych oraz zaczepy ciągnika. // Zaczopki: Kierowca potrącił zwierzę leśne. Zaczął gwałtownie hamować. Stracił panowanie nad pojazdem. Zjechał w pole i dachował. Kierujący i pasażer trafili do szpitala. // Wólka Dobryńska: 51 letni kierowca obywatel Rosji nietrzeźwy za sterami ciężarowego DAFa. // Biała Podlaska: Włamanie do Mercedesa zaparkowanego przy ulicy Sobieskiego. Kradzież pieniędzy pozostawionych w saszetce w aucie.

10.03.2021r. OKCZYN,
Mieszkaniec gminy Kodeń złożył zawiadomienie z treści którego wynika, że nieznany sprawca przełamując hasła zabezpieczające dostęp, włamał się na jego konta na poczcie elektronicznej oraz portalu społecznościowym, uniemożliwiając mu dostęp do jego danych informatycznych. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

20.03.2021r. BIAŁA PODLASKA, al. Tysiąclecia
F-sze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego tut. KMP zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem m-ki Opel 32-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, będącego w stanie nietrzeźwości: 0,8 promila alkoholu w organizmie oraz posiadającego aktywny sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

13.03.2021r. BŁONIE, 
Nieznany sprawca włamał się do garażu, skąd skradł 2 szt. osi od przyczepy kempingowej, listwy aluminiowe oraz zaczep polowy od ciągnika na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski.

20.03.2021r. ZACZOPKI, 
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło 20.03.2021 roku około godziny 19.20 w miejscowości Zaczopki. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 26-letni mieszkaniec gm. Terespol, trzeźwy, kierując samochodem osobowym m-ki BMW po potrąceniu zwierzęcia leśnego, z nieustalonych przyczyn zaczął gwałtownie hamować, po czym stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu, a następnie w pole i dachował. Kierujący oraz pasażer doznali obrażeń ciała i trafili do szpitala. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski/KMP Biała Podlaska.

20.03.2021r. WÓLKA DOBRYŃSKA
F-sze WRD tut. KMP zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem ciężarowym m-ki Daf, 51-letniego Obywatela Rosji będącego w stanie nietrzeźwości: 2,8 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Terespol/KMP Biała Podlaska.

19.03.2021r. BIAŁA PODLASKA, ul. Jana III Sobieskiego
N/n sprawca, na terenie parkingu, po uprzednim otwarciu w nieustalony sposób zamka drzwi kierowcy w pojeździe marki Mercedes Vito, dokonał kradzieży znajdujących się w samochodzie, w portmonetce pieniędzy oraz dokumentów na szkodę Ob. Białorusi Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama