Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

#podzielsięubraniem. Akcja społeczna w Rokitnie

W Rokitnie ruszyła społeczna akcja pn. #podzielsięubraniem. Wszyscy, którzy mają zbędne ubrania w nienagannym stanie mogą dać im drugie życie oddając je do specjalnego namiotu, który zlokalizowany jest przy Gminnej Instytucji Kultury. 

Organizatorem akcji jest Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rokitnie. Zbiórka prowadzona jest we współpracy z Gminną Instytucją Kultury w Rokitnie na czele z panią dyrektor Alicją Jawoszek, a patronat nad zbiórką sprawuje wójt gminy Jacek Szewczuk. – #podzielsięubraniem to akcja, która zachęca społeczność gminy Rokitno do włączenia się w ruch dzielenia się odzieżą, której już nie potrzebujemy, a która często zalega nam w szafach. Chcemy nadać tej odzieży drugie życie i w ten sposób pomóc innym – tłumaczy Katarzyna Pietraszkiewicz, dyrektor Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Rokitnie.

Przekazywać można każdą odzież. Najważniejsze, aby była cała i czysta. Z ubrań może skorzystać każdy potrzebujący. Cała akcja potrwa do końca maja bieżącego roku. – Chcemy, aby osoby potrzebujące bez skrępowania mogły brać ubrania, które są im potrzebne. Odzew społeczności lokalnej jest bardzo pozytywny, dostajemy dużo informacji zwrotnych, że akcja jest potrzebna i dlatego bardzo nas to cieszy. Serdecznie dziękujemy wszystkim zainteresowanym i zapraszamy do aktywnego włączenia się w tą inicjatywę – zachęca dyrektor GOPS w Rokitnie.

Źródło / plakat / zdjęcie: GOPS w Rokitnie / UG w Rokitnie

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama