Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Reklama video

Toaletka z lustrem do sypialni – kobiecy must have, który musisz mieć

Wiele kobiet już od najmłodszych lat marzy o toaletce. Nic dziwnego - w końcu jest to wyjątkowy mebel, który nie tylko ułatwia wykonywanie codziennego makijażu, ale ponadto dodaje przestrzeni charakteru. Toaletka sprawia, że zwykłe poranne przygotowania do wyjścia z domu stają się przyjemnym rytuałem, w trakcie którego możemy się poczuć jak kobiety z innej epoki. Wbrew pozorom jest to też bardzo praktyczny mebel - odpowiednio dobrany umożliwia zgromadzenie wszystkich kosmetyków w jednym miejscu, co zdecydowanie usprawnia proces wykonywania makijażu.

Toaletka z lustrem do sypialni – dlaczego warto ją kupić?

Toaletka uważana jest przez niektórych za zbędny gadżet, który tylko zagraca pomieszczenie – po krótkiej fascynacji i tak wraca się do wykonywania makijażu w łazience. Najczęściej takie zdania padają jednak z ust tych, którzy kupili mało funkcjonalną toaletkę, lub po prostu ustawili ją w oddaleniu od źródła naturalnego światła. Tymczasem ten mebel naprawdę ułatwia życie. Po pierwsze, kupno toaletki jest zadbaniem o własny komfort – możemy wykonać makijaż na siedząco, mając przed oczami niemal cały swój wizerunek, a nie wyłącznie fragment twarzy w maleńkim lusterku.

Ponadto posiadając toaletkę mamy wreszcie nasze własne miejsce do wykonywania makijażu – gdzie nikt nam nie przeszkadza i nie pogania nas, żebyśmy się pospieszyły. Malowanie się przed lustrem w łazience jest przyczyną wielu sporów między domownikami, zwłaszcza kiedy poświęcamy tej czynności dużo czasu. Kupienie toaletki może być więc jednocześnie okazją do wygospodarowania własnego rytuału, czasu “tylko dla siebie” w ciągu dnia. Takie zestawy toaletek z lustrem umożliwiają nam ponadto zgromadzenie wszystkich naszych kosmetyków w jednym miejscu – od kolorówki, przez kremy pielęgnacyjne aż po lakiery do paznokci.

Toaletka z lustrem do sypialni – na co zwracać uwagę przy wyborze?

Kiedy kupujemy toaletkę do sypialni, powinniśmy się kierować nie tylko estetyką, ale również kwestiami praktycznymi. W tym sprawdzonym sklepie internetowym z meblami Meblowa 1 znajdziemy toaletki, które łączą w sobie ciekawy design oraz funkcjonalność. Dobra toaletka powinna być przede wszystkim wyposażona w pojemne szuflady – to pozwoli na zgromadzenie w niej nie tylko wszystkich kosmetyków, ale również biżuterii czy akcesoriów do włosów.

Kupując toaletkę do sypialni, warto też wziąć pod uwagę specyfikę samego pomieszczenia, a więc przede wszystkim ilość naturalnego światła. Jeśli jest go mało lub nie mamy możliwości ustawić toaletki w pobliżu okna, najlepszym wyjściem będzie wybór mebla wyposażonego w sztuczne oświetlenie. Bardzo modne są modele z żarówkami otaczającymi lustro – dzięki temu całe stanowisko do makijażu jest równomiernie oświetlone. Warto postawić na żarówki LED – dają one światło najbardziej zbliżone do naturalnego, najkorzystniejsze podczas wykonywania makijażu.

źródło: meblowa1.pl
źródło: meblowa1.pl

Najmodniejsze toaletki z lustrem do sypialni

Największą popularnością cieszą się białe toaletki z lustrem. To najlepszy wariant do ciemnej sypialni, ponieważ pomoże rozjaśnić przestrzeń. Równie modne są toaletki w kolorze jasnego drewna – będą pasowały do wnętrz w rustykalnym stylu. Z kolei fanom nieoczywistych rozwiązań do gustu przypadnie toaletka w kolorze czarnym lub z efektem marmuru.

Cechy dobrej toaletki z lustrem

Toaletka powinna być wykonana z wysokiej jakości materiału – odpornego na ścieranie i zabrudzenia. W końcu jest to mebel stale narażony na poplamienie, na przykład tuszem do rzęs, fluidem czy cieniami do powiek. Dobrze sprawdzać się będzie płyta laminowana, ponieważ nie wymaga ona czasochłonnej pielęgnacji. Ważne jest również, aby toaletka była stabilna – chyboczący się mebel zdecydowanie utrudni cały proces wykonywania makijażu.

Zalety toaletki z lustrem w sypialni

Jak widać posiadanie toaletki z lustrem w sypialni wiąże się z szeregiem zalet. Po pierwsze, jest to mebel o ogromnej wartości estetycznej – dodaje sypialni niepowtarzalnego charakteru. Kupując toaletkę zyskujemy naszą własną przestrzeń do wykonywania makijażu oraz codzienny rytuał, czas dla siebie, którego nikt nam nie zakłóca. Ponadto mebel ten umożliwia nam uporządkowanie wszystkich kosmetyków, zgromadzenie ich w jednym miejscu, co zdecydowanie usprawnia codzienne przygotowania. Szukanie w porannej gonitwie zaginionych kosmetyków staje się przeszłością.

 

materiał: materiał partnera wydawniczego
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

2 Responses

    1. witam. ma Szanowna Pani podane podlinkowane strofy, wyrazy. myślę, że należałoby wejść w podane linki i sprawdzić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama