Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Kryminałki: Amator cudzego mienia zatrzymany przez bialskich policjantów

Bialscy policjanci zatrzymali 33-latka podejrzanego o kradzież na terenie jednego marketów. Łupem amatora cudzego mienia padał zarówno alkohol jak też artykuły przemysłowe i elektronarzędzia. Sprawca wynosząc skradziony towar wykorzystywał drzwi przeznaczone dla klientów wchodzących do sklepu. Wartość strat oszacowana została na kwotę niemal tysiąca złotych.

Policjanci zajmujący się walką z przestępczością przeciwko mieniu, realizując posiadane informacje ustalili, że 33-letni mieszkaniec miasta podejrzewany jest o kradzież artykułów przemysłowych oraz alkoholu na kwotę kilkuset złotych. Do zdarzenia doszło na początku stycznia bieżącego roku w jednym z bialskich marketów, a przestępstwo nie zostało zgłoszone organom ścigania.

W trakcie prowadzonych czynności funkcjonariusze potwierdzili tę informację, ustalili również, że nie jest to jedyny czyn na jego koncie. Mężczyzna podejrzany jest także o kradzież do jakiej doszło pod koniec grudnia ubiegłego roku. Łupem „amatora cudzego mienia” padał między innymi alkohol, artykuły gospodarstwa domowego oraz elektronarzędzia. By wyjść ze sklepu ze skradzionym towarem sprawca wykorzystywał drzwi przeznaczone dla klientów wchodzących do sklepu. Łączna wartość strat oszacowana została przez pokrzywdzonych na kwotę niemal 1000 złotych.

33-latek usłyszał już zarzuty i przyznał się do winy. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Kradzież zagrożona jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama