Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Reklama video

Koronawirus. Statystyki w powiecie bialskim i Białej Podlaskiej – 18.12

Przedstawiamy aktualną sytuację epidemiologiczną na terenie powiatu bialskiego i Białej Podlaskiej. Dane z 18 grudnia.

W ciągu ostatniej doby potwierdzono obecność koronawirusa u 31 osób (11 z Białej Podlaskiej /1,92 os. na 10 tys. mieszkańców/ i 20 z powiatu bialskiego /1,81 os. na 10 tys. mieszkańców/ ). 1 osoba z Białej Podlaskiej (bez chorób współistniejących) i 1 osoba z powiatu bialskiego (bez chorób współistniejących) chorujących na COVID-19 zmarło.*

*Dzienna liczba zakażonych = liczba osób z pozytywnym wynikiem zaraportowanych przez laboratoria do systemu EWP w ciągu ostatniej doby (osoby z unikalnym numerem PESEL).

UWAGA! Od 24 listopada 2020 roku Lubelski Urząd Wojewódzki w Lublinie zaprzestał publikowania codziennych komunikatów dotyczących sytuacji epidemicznej na terenie województwa lubelskiego oraz mapy przypadków aktywnych. Publikowane przez nas dane pochodzą bezpośrednio z Ministerstwa Zdrowia.

***

W ciągu minionej doby na terenie województwa lubelskiego potwierdzono pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych 534 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, 21 osób zmarło (18 osób z chorobami współistniejącymi).

 

Źródło: www.gov.pl

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama