Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Reklama video

Ruszyły konsultacje społeczne projektu Strategii Rozwoju Województwa Lubelskiego do 2030 roku (zaproszenie)

Zarząd Województwa Lubelskiego zaprasza wszystkich zainteresowanych (samorządy, partnerów społecznych i gospodarczych) do udziału w konsultacjach społecznych projektu Strategii Rozwoju Województwa Lubelskiego do 2030 roku. Konsultacje będą się odbywać od 20 października do 25 listopada br. drogą elektroniczną.

Projekt Strategii Rozwoju WL do 2030 roku jest kontynuacją programu przyjętego na lata 2014-2020 (z perspektywą do 2030 r.). Zaktualizowana strategia proponuje zmianę podejścia do programowania postępu województwa lubelskiego, w którym przyjęto model zrównoważonego rozwoju. Określona w strategii wizja oraz cele strategiczne wynikają z rozpoznania realnych i najważniejszych wyzwań, potrzeb i oczekiwań mieszkańców regionu.

Zapraszam do udziału w konsultacjach społecznych. Zależy nam, aby jak największa grupa mieszkańców województwa mogła wyrazić swoje zdanie i dołożyć cegiełkę do ostatecznego kształtu i treści strategii. – przekonuje Marszałek Województwa Lubelskiego Jarosław Stawiarski.

Projekt strategii oraz wszelkie informacje na temat bieżących wydarzeń dostępne są na stronie internetowej www.strategia.lubelskie.pl. Uwagi i wnioski należy zgłaszać z wykorzystaniem formularza dostępnego na wskazanej stronie internetowej:

– drogą elektroniczną na adres: strategia2030@lubelskie.pl;
– lub drogą korespondencyjną na adres: Departament Strategii i Rozwoju, Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego, ul. Artura Grottgera 4, 20-029 Lublin.

Konsultacje społeczne będą prowadzone od 20 października do 25 listopada br. Opinie i uwagi z późniejszą datą wpływu nie będą rozpatrywane.


materiał: Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego
tekst i zdjęcia: Remigiusz Małecki rzecznik prasowy Kancelaria Marszałka
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama