Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Reklama video

Dzień Dziecka w kajaku (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 30 maja 2020
, godz. 00:00
Stowarzyszenie Rozwoju Miejscowości Studzianka zaprasza na Dzień Dziecka w kajaku na rzece Zielawa 30 maja 2020 roku. Będzie to zarówno okazja do spędzenia aktywnie czasu, jak i do świętowania dnia najmłodszych. Przewidywana trasa dla dzieci i rodziców zaczyna się w Studziance. Meta zlokalizowana będzie w Ortelu Królewskim na tamie. Jest to ciekawa trasa rodzinna nie sprawiająca większych problemów dla rodzin z dziećmi, jak i osobą zaczynającym przygodę z kajakami.

Do pokonania będziemy mieli odcinek około 10 km co powinno zająć mniej więcej 2,5 godz. wliczając w to kilka przerw, odległość jest tak dobrana, żeby nie było to zbyt wielki wysiłek i wszyscy mieli dość sił na przepłynięcie. Zbiórka odbędzie się przy tamie na Szenejkach w trzech grupach o godz. 10:00, 14:00 i 18:00.

Dzieci ze Studzianki udział mają bezpłatny (do lat 16) a osoby dorosłe ze Studzianki 20 zł. Opłata dla dzieci spoza Studzianki wynosi 20zł a dla dorosłej osoby 30zł. Warunkiem udziału dziecka jest obecność wraz z nim dorosłej osoby.

Dojazd i powrót uczestnicy organizują we własnym zakresie. Uczestnicy otrzymają pamiątkowy znaczek, ubezpieczenie, miejsce w kajaku dwuosobowym, kapok, wiosło, opiekę na trasie i prezent niespodziankę z okazji Dnia Dziecka.

Ponadto w niedzielę 31 maja 2020 popływać będą mogły dzieci z Białej Podlaskiej Krzną na trasie od mostku Droga Wojskowa do Sielczyka, Stat o godz. 15:00. Koszt 30 zł od osoby.

Dziecko może płynąć tylko pod opieką osoby pełnoletniej. Zgłoszenia emailem kajakistudzianka@gmail.com, tel. 501 266 672 lub poprzez fb KajakiStudzianka

UWAGA ze względu na obecną sytuację w kraju ilość miejsc jest ograniczona. Należy zastosować się do ogólnokrajowych zasad z zachowaniem reżimu sanitarnego.

materiał: Stowarzyszenie Rozwoju Miejscowości Studzianka
tekst: Łukasz Węda
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama