Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Kryminałki: Skradli 9 sztuk uli z rodzinami pszczół

Janów Podlaski: Włamanie do budynku mieszkalnego, kradzież pieniędzy, biżuterii i kluczy do auta. // Tuczna: Mieszkaniec gm. Włodawa dokonał przywłaszczenia sprzętu rolniczego. // Witoroż: Kradzież 9 sztuk uli z rodzinami pszczelimi. // Międzyrzec Podlaski: Mieszkaniec oszukany podczas internetowej transakcji zakupu zegarka. // Krzywowólka Kolonia: 51 letni kierowca z 1,3 promila alkoholu w organizmie.

16.03.2020 r. JANÓW PODLASKI,
Nieznany sprawca dokonał kradzieży z włamaniem do budynku mieszkalnego dostał się do jego wnętrza, a następnie, po dokonaniu penetracji dokonał kradzieży pieniędzy, biżuterii oraz kluczyka do samochodu na szkodę mieszkanki Janowa Podlaskiego.

12.03.2020r. gm. Tuczna
Mieszkaniec gm. Tuczna zawiadomił o tym, iż mieszkaniec gm. Włodawa dokonał przywłaszczenia sprzętu rolniczego na jego szkodę. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

17.02.2020r. WITOROŻ,
Nieznany sprawca dokonał kradzieży 9 sztuk uli zasiedlonych rojami pszczół na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej.

16.03.2020r. MIĘDZYRZEC PODLASKI,
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego. Nieznany sprawca, wykorzystując stronę internetową, doprowadził pokrzywdzonego mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego do niekorzystnego rozporządzenia pieniędzmi, wprowadzając pokrzywdzonego w błąd, co do rodzaju, producenta oraz realnej wartości sprzedawanego zegarka. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

19.03.2020r. KRZYWOWÓLKA-KOLONIA,
F-sze Zespołu Dzielnicowych PP w Sławatyczach zatrzymali do kontroli drogowej 51-letniego mieszkańca gm. Sławatycze, który kierował samochodem osobowym Audi, będąc w stanie nietrzeźwości 1,3 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama