Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Reklama video

Terespol: Uwaga! Zmiana numerów telefonów w Urzędzie Miasta

Burmistrz miasta Terespol informuje, że zmieniły się numery telefonów do Urzędu Miasta w Terespolu.
AKTUALNE NUMERY TELEFONÓW

 

Burmistrz
Jacek Danieluk
E-mail:  burmistrz@terespol.pl 
tel.: 833331000 wew. 100

Sekretarz
Józef Paderewski
E-mail:  jpaderewski@terespol.pl 
tel.: 833331001 wew. 101

Skarbnik
Gabriel Barabasz 
E-mail :  gbarabasz@terespol.pl 
tel.: 833331002 wew. 102

insp. ds. księgowości budżetowej 
Marzena Michalczuk
E-mail:  mmichalczuk@terespol.pl 
tel.: 833331003 wew. 103

insp. ds. księgowości budżetowej
Dorota Juśkiewicz
E-mail:  djuskiewicz@terespol.pl 
tel.: 833331005 wew. 105

insp. ds. rozliczeń i kadr
Wioleta Jachimska
E-mail:  wjachimska@terespol.pl 
tel.: 833331004 wew. 104

insp. ds. podatków i opłat lokalnych
Ireneusz Hurman
E-mail:  ihurman@terespol.pl 
tel.: 833331010 wew. 110

insp. ds. podatków i opłat lokalnych
Agnieszka Marczuk
E-mail:  amarczuk@terespol.pl 
tel.: 833331009 wew. 109

insp. ds. zarządzania kryzysowego i ochrony ludności
Joanna Oksiejuk
E-mail:  joksiejuk@terespol.pl 
tel.: 833331016 wew. 116

podinsp. ds. realizacji inwestycji 
Tadeusz Moździerz
E-mail:  tmozdzierz@terespol.pl 
tel.: 833331014 wew. 114

podinsp. ds. zamówień publicznych i przetargów
Jowita Leszcz
E-mail:  jleszcz@terespol.pl 
tel.: 833331012 wew. 112

referent ds. ochrony środowiska, gospodarki komunalnej
Marta Wójcik
E-mail:  mwojcik@terespol.pl 
tel.: 833331011 wew. 111

insp. ds. geodezji i gosp. nieruchomościami
Tadeusz Malicki
E-mail:  tmalicki@terespol.pl 
tel.: 833331008 wew. 108

insp. ds. księgowości opłat za gosp. odpadami komunalnymi
Elżbieta Jurek
E-mail:  ejurek@terespol.pl 
tel.: 833331018 wew. 118

insp. ds. gospodarki przestrzennej i oświaty
Agnieszka Łukasiak
E-mail:  alukasiak@terespol.pl 
tel.: 833331007 wew. 107

Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego
Rafał Miszczuk
E-mail:  usc@terespol.pl  rmiszczuk@terespol.pl 
tel.: 833752129 wew. 129

Z-ca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego 
Piotr Zaręba
E-mail:  pzareba@terespol.pl  usc@terespol.pl
tel.: 833331017 wew. 117

insp. ds. przygotowania inwestycji i funduszy unijnych
Zofia Pikuła
E-mail:  zpikula@terespol.pl 
tel.: 833331013 wew. 113

specjalista ds. dróg i mostów 
Tadeusz Jawtoszuk
E-mail:  tjawtoszuk@terespol.pl 
tel.: 833331015 wew. 115

insp. obsługi kasowej i księgowości budżetowej
Jolanta Dawidziuk
E-mail:  jdawidziuk@terespol.pl 
tel.: 833331019 wew. 119

operator xero i centrala telefoniczna 
Waldemar Bujalski
tel.: 833752036 wew. 136
E-mail:  wbujalski@terespol.pl 

Sekretariat
Justyna Kalinka
tel.: 833752130 wew. 130
E-mail: um@terespol.pl

 

materiał: Terespol miasto
info / grafika: UM w Terespolu

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama