Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Kodeń: Szkolny zastęp św. Mikołaja (galeria)

6 grudnia 2019r. do Szkoły Podstawowej w Kodniu zawitał Święty Mikołaj. Od samego rana miał pełne ręce roboty. Wraz ze swoimi pomocnikami - Aniołami, Diabełkami, Elfami i Reniferem - odwiedził wszystkie klasy taszcząc ogromny wór prezentów.

Niełatwo jednak było otrzymać upominek,ponieważ Mikołaj miał wysokie wymagania i dokładnie przetestował umiejętności wokalne i recytatorskie uczniów. Niektórym nie udało się zaspokoić jego gustu niezbyt oryginalnym wykonaniem „Wlazł kotek na płotek”. Dopiero po którejś kolejnej próbie „szczęśliwcy” odbierali prezenty.

Mikołaj w tym roku była nader hojny. Świadczyły o tym uśmiechnięte i zadowolone twarze dzieci. W akcję zaangażował się Komitet Rodzicielski zakupując słodki upominek każdemu dziecku. Mikołaj odwiedził również Dom Pomocy Społecznej w Kostomłotach oraz Dom Pogodnej Starości Towarzystwa im. św. Brata Alberta w Kodniu. Pracowite 2 Zastępy Mikołajowe tworzyli uczniowie klasy 8a i 8b. Zastęp przygotowany został przez opiekuna grupy wolontariatu T. Filipek oraz opiekuna Samorządu Szkolnego M. Saczuk.

materiał: ZPO w Kodniu
tekst zdjęcia: Teresa Filipek
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama