Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Reklama video

Sport: Turniej Mario Presto Cup II (galeria)

10 lipca na Orliku przy ZSO nr 3 w Białej Podlaskiej odbył się II Turniej Mario Presto Cup w piłkę nożną.  W rozgrywkach wzięło udział 8 zespołów. Celem turnieju jest popularyzacja piłki nożnej, propagowanie aktywnych form spędzania czasu wolnego oraz współpraca i integracja środowiska piłkarskiego. 

– Myślę, że jako wieloletni gracz piłki nożnej chciałbym ponownie wspomóc tę dyscyplinę i dlatego wspieram to wydarzenie. Mam wielu kolegów wśród których się wychowywałem i z którymi spotykamy się do dzisiaj i dlatego mając możliwości, chciałbym się z nimi podzielić czymś co mam i wspólnie z nimi grać jak dawniej  w piłkę nożną i ją promować – tłumaczy sponsor turnieju Mariusz Burdzyluk.

W II Turnieju Mario Presto Cup II zagrały następujące drużyny: Bialtrans (obrońca tytułu), Mario Presto, Oldboy Mario Presto, Wola Pasze, Unidom, Likwidator, Shipcenter oraz Max Orlik Rossosz.

– Sportową ofertę spędzania wolnego czasu przez mieszkańców uzupełniają takie inicjatywy, jak dzisiejsza zorganizowana przez firmę Mario Presto. Turniej piłkarski na którym spotykają się koledzy, którzy się znają z lokalnych boisk. W atmosferze fair play dbamy o to, aby ta wakacyjna forma nie uciekła do jesieni, kiedy rozpoczniemy kolejną rundę amatorskich rozgrywek – mówi Michał Litwiniuk, prezydent Białej Podlaskiej a jednocześnie uczestnik turnieju.

Wyniki turnieju:

I miejsce Mario Presto
II miejsce Fenix 
III miejsce Likwidator
IV miejsce Unidom
Najlepszy strzelec: Wojciech Chwedoruk Najlepszy bramkarz: Grzegorz Bogucki

Zawodnicy uczestniczący w  turnieju otrzymali pamiątkowe medale a wszystkie drużyny pamiątkowe
puchary. Zwycięska drużyna otrzymała nagrody specjalne ufundowane przez Sponsora – Mario Presto.

[foogallery id=”163281″]


materiał: sport / Biała Podlaska miasto
zdjęcia: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama