Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Reklama video

Międzyrzec Podlaski: Festyn z okazji „Powitania Wakacji” (galeria)

23 czerwca Organizacja „Podaj dziecku pomocną dłoń” w Międzyrzecu Podlaskim zorganizowała festyn z okazji „Powitania Wakacji”. Festyn odbył się na placu Jana Pawła II.

Imprezę rozpoczął koncert zespołu „Echo”. Po koncercie dzieci mogły wziąć udział w przeróżnych konkurencjach sportowych i zabawach. Wszystkie, które zdecydowały się dołączyć do zabaw otrzymały za to nagrody w postaci zabawek, słodyczy oraz talonów na lody.

Podczas imprezy, w trosce o bezpieczeństwo, oraz by zapobiec w przyszłości ewentualnym kradzieżom, policjanci z Miejskiej Komendy Policji w Międzyrzecu Podlaskim wszystkim chętnym osobom nadawali numer i znakowali nim rowery.

Przy udziale międzyrzeckiej Policji oraz Straży Pożarnej odbyła się inscenizacja wypadku drogowego, polegająca na rozcinaniu samochodu nożycami strażackimi i wyciąganiu osoby poszkodowanej w wypadku.

Na koniec Pan prezes Sławomir Zacharjasz rozdał dzieciom cukierki i życzył wesołych, a co najważniejsze bezpiecznych wakacji. Do końca festynu przygrywał zespół „Echo”.

Dodatkowymi atrakcjami dla dzieci były w czasie trwania festynu były trampoliny, dmuchany zamek oraz kule wodne.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania sponsorom i instytucjom, którzy przyczynili się do odbycia festynu i zorganizowania nagród oraz słodyczy dla dzieci.

 


materiał: Międzyrzec Podlaski miasto
tekst / zdjęcia: Organizacja „Podaj dziecku pomocną dłoń” w Międzyrzecu Podlaskim

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama