II Bieg Przełajowy w Wisznicach

W piątek 20 września Liceum Ogólnokształcące w Wisznicach zorganizowało II Bieg Przełajowy im. Władysława Zawadzkiego. Dopisała pogoda i frekwencja.

W zawodach wystartowało 225 biegaczy szkół podstawowych i ponadpodstawowych z powiatu bialskiego i miasta Biała Podlaska. Rywalizowano w 11 kategoriach na dystansach od 400 do 1000 metrów. Pierwszych sześciu biegaczy otrzymało dyplomy, trzech pamiątkowe medale, a zwycięzca puchar ufundowany przez Wójta Gminy Wisznice Piotra Dragana.

Z LO Wisznice najlepiej zaprezentował się Szymon Bandzerewicz, który wygrał bieg chłopców rocznik 2009 na dystansie 1000 m. W tej samej kategorii VI miejsce zajął Szymon Pożarowszczyk.

W kategorii dziewcząt najlepiej zaprezentowała się Justyna Sacharczuk, która w biegu na dystansie 800 m zajęła II miejsce. Kolejne lokaty zajęły: Julia Tymosiewicz – III, Anna Kazmirchuk – IV, Melania Zieniuk – V i Nikola Prokurat -VI.

materiał: LO Wisznice
tekst i zdjęcia: LO Wisznice
opracowanie: Gwalbert Krzewicki