Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Mistrzostwa Polski Seniorów w Skokach na trampolinie, Skokach na ścieżce i PMT (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 14 czerwca 2024
, godz. 10:00
 -> 16 czerwca 2024
W dniach 14-16 czerwca 2024 roku w Białej Podlaskiej odbędą się „TAURON Mistrzostwa Polski Seniorów w skokach na trampolinie, skokach na ścieżce i podwójnej mini trampolinie”. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Lokalnej Aktywności Społecznej z siedzibą w Rakowiskach pod nadzorem Polskiego Związku Gimnastycznego oraz przy współpracy z Międzyszkolnym Klubem Sportowym „Żak” w Białej Podlaskiej.

To wyjątkowe wydarzenie zgromadzi utalentowanych sportowców z całej Polski, gotowych do rywalizacji i pokazania swojego talentu w tych dynamicznych dyscyplinach. Mistrzostwa Polski seniorów są to zawody o najwyższej randze w tej dyscyplinie sportu w naszym kraju. Na tego typu wydarzeniach zawodnicy walczą nie tylko o medale ale mają również możliwość do kwalifikacji na zawody europejskie albo światowe. W związku z tym spodziewamy się udziału ponad 200 zawodników, którzy będą walczyć o najwyższe laury, w tym aktualne medalistki Mistrzostw Europy w trampolinie synchronicznej kobiet. Uroczyste otwarcie mistrzostw nastąpi 15 czerwca 2024 roku o godzinie 10.00. Zawody odbędą się w hali sportowej przy Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 w Białej Podlaskiej, ul. Sidorska 30, 21-500 Biała Podlaska.

To doskonałe miejsce, które zapewni komfortowe warunki zarówno zawodnikom, jak i widzom. Na piątek 14 czerwca 2024 r. zaplanowano treningi w godzinach 15.00-19.00. Zawody mistrzowskie odbywać się będą w sobotę 15 czerwca 2024 r. (w godzinach 9.00-20.00) oraz niedzielę 16 czerwca 2024 r. w godzinach 9.00 – 13.00. Pierwsze dekoracje zwycięzców w trzech konkurencjach odbędą się już pierwszego dnia zawodów bezpośrednio po skończonej rywalizacji około godziny 19:00. Pozostałe dekoracje zwycięzców zaplanowane są na godzinę 13:00 w niedzielę po zakończonych zawodach. Mistrzostwa będą znakomitą okazją do podziwiania niesamowitych skoków i akrobacji, ale także do wsparcia talentów oraz propagowania pasji do akrobatyki.

Niezmiernie miło nam jest poinformować, iż w czasie mistrzostw gościć będziemy Prezesa Polskiego Związku Gimnastycznego Leszka Blanika – Mistrza olimpijskiego z Pekinu (2008 r.) i brązowego medalistę Igrzysk Olimpijskich w Sydney (2000 r.).

Partnerem wydarzenia „TAURON Mistrzostwa Polski Seniorów w skokach na trampolinie, ścieżce akrobatycznej i podwójnej mini trampolinie” jest Województwo Lubelskie oraz Miasto Biała Podlaska. Mistrzostwa odbywać się będą pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Biała Podlaska Michała Litwiniuka.

Zapraszamy wszystkich serdecznie i życzymy udanych zawodów!

Pierwsze dekoracje zwycięzców w trzech konkurencjach odbędą się już pierwszego dnia zawodów bezpośrednio po skończonej rywalizacji około godziny 19:00!


materiał: „Żak” w Białej Podlaskiej
tekst i zdjęcia: Paweł Wiśniowski / Michał Biegajło
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama