Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Międzynarodowy kongres transportu intermodalnego po raz czwarty w Janowie Podlaskim (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 12 czerwca 2024
, godz. 09:00
Największe wydarzenie transportu intermodalnego w Polsce ponownie odbędzie się w Janowie Podlaskim, Małaszewiczach i Terespolu. Już ponad 300 ekspertów z branży TSL potwierdziło udział w kongresie INTERMODAL IN POLAND 2024, podczas którego debatować będą o rozwoju i znaczeniu tego sektora dla Lubelszczyzny i Polski. Radio Biper ponownie objęło patronat medialny nad wydarzeniem.

Rejon Przeładunkowy Małaszewicze-Terespol nazywany jest logistyczną „Bramą do Europy”. Mieszczą się tam terminale, w których dokonywane są przeładunki towarów miedzy pociągami o różnym rozstawie kół, a także świadczone są różnego rodzaju usługi logistyczne. Hub logistyczny Małaszewicze odgrywa strategiczną rolę dla polskiej i europejskiej gospodarki, dlatego właśnie w tym miejscu organizowany jest kongres INTERMODAL IN POLAND, w którym biorą udział przedstawiciele firm z sektora TSL, zarządców infrastruktury, operatorów terminali, dostawców technologii i narzędzi cyfrowych dla transportu i logistyki, a także samorządów lokalnych i administracji celno-skarbowej.

Podczas tegorocznego spotkania w Janowie Podlaskim omówione zostaną najważniejsze wyzwania globalnych łańcuchów dostaw, zagadnienia zrównoważonego rozwoju branży logistycznej, rozwój systemów intermodalnego transportu w Polce i Europie, a także kwestie współpracy biznesu z samorządami i aministracją publiczną. Oprócz debat i prezentacji nowoczesnych technologii podczas kongresu odbędzie się również wizyta studyjna w terminalach Rejonu Przeładunkowego Małaszewicze-Terespol.

Kongres INTERMODAL IN POLAND 2024, odbędzie się w terminie 12-14 czerwca w Arche Hotelu Zamek Janów Podlaski. Program Kongresu, lista prelegentów, rejestracja uczestnictwa i informacje organizacyjne znajdują się na stronie: https://intermodalinpoland.eu/

Zapraszamy!

 

materiał: Łukasz Kuś, INTERMODAL NEWS Spółka z o.o.
opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama