Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

XIX Festiwal „Kultura bez Granic” w Kobylanach (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 6 lipca 2024
, godz. 16:00
Już 6 lipca w Kobylanach odbędzie się po raz dziewiętnasty Festiwal "Kultura bez granic". Gwiazdami wieczoru będą Dawid Kwiatkowski i zespół De Mono. Radio Biper objęło patronat medialny nad wydarzeniem.

Od lat „Kultura bez Granic”, jako jedno z największych przedsięwzięć wschodniej części naszego regionu, cieszy się ogromną popularnością, nie tylko ze względu na swoją rangę, ale przede wszystkim dzięki różnorodności kulturowej, którą na scenie prezentują zespoły muzyczne, a poza nią artyści chałupnictwa. Na tegorocznym festiwalu nie zabraknie artystów prezentujących malarstwo, rzeźbę, czy też haft. Koła Gospodyń Wiejskich z terenu gminy Terespol rozbudzą zmysły i podniebienia regionalnymi potrawami. Będzie również okazja do promocji lokalnych firm i przedsiębiorców.

W tym roku gwiazdą wieczoru będzie Dawid Kwiatkowski i De Mono. Ponadto dla młodego pokolenia wystąpi NOWATOR, a także lokalne zespoły instrumentalno-wokalne, działające pod skrzydłami Gminnego Centrum Kultury w Kobylanach.

Rozpoczęcie imprezy o godz. 16:00 na terenach rekreacyjnych przy kąpielisku w Kobylanach.

Zaproszenie do wystawienia stoiska

Gminne Centrum Kultury z siedzibą w Kobylanach serdecznie zaprasza do wystawienia stoiska promocyjnego niezarobkowego podczas XIX Festiwalu „Kultura bez Granic” 2024. Warunkiem wyznaczenia miejsca wystawienniczego jest przesłanie ZGŁOSZENIA do dnia 24 czerwca 2024r. Wszelkie informacje udzielane są pod nr telefonu: 83 411 20 63 Karta zgłoszenia dostępna na www.gck.gminaterespol.pl.

 

materiał: Gminne Centrum Kultury w Kobylanach
opracowanie: Anna Ostapiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama