Radio

BiperTV

Facebook

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Reklama

Reklama

Dni Białej Podlaskiej 2024 (zaproszenie)

Termin wydarzenia: 31 maja 2024
, godz. 17:00
Na wspólne świętowanie zapraszają organizatorzy: Prezydent Miasta Biała Podlaska Michał Litwiniuk oraz Bialskie Centrum Kultury.

W tym roku świętowanie Dni Białej Podlaskiej rozpoczynają się już 31 maja w piątek. Od godziny 17:00 w założeniu zamkowo-parkowym Radziwiłłów odbędą się koncerty zespołów: Adma, Wiśnia Bakajoko, Kasz Kesz, Dack x Ząbek, Młodych Podtext, Erwues

1 czerwca (sobota) o godzinie 10:00 z placu Wolności wystartujemy w tegorocznej rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski.

1 czerwca w założeniu zamkowo-parkowym Radziwiłłów od godziny 12:00 spotkamy się na Europejskim Festiwalu Tradycyjnych Gier i Zabaw oraz zabawimy się podczas Holi Święto Kolorów.

2 czerwca zapraszamy na Piknik Rodzinny, na najmłodszych mieszkańców miasta czekać będzie wesołe miasteczko, Strefa Kultury przygotowana przez Bialskie Centrum Kultury, Multicentrum, Muzeum Południowego Podlasia oraz Festiwal Piosenki Dziecięcej „Piastuś”.
Wieczorem spotkamy się z gwiazdami polskiej sceny muzycznej:
– Dżem
– Daj to głośniej
– Gutter Sirens

Na wspólne świętowanie zapraszają organizatorzy: Prezydent Miasta Biała Podlaska Michał Litwiniuk oraz Bialskie Centrum Kultury.
Wydarzenia w ramach Dni Miasta mają charakter otwarty i są bezpłatne.
Zapraszamy.

 

materiał: Bialskie Centrum Kultury
opracowanie: Jan Kowalski

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Udostępnij
Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama